Nazım RAKICI
Köşe Yazarı
Nazım RAKICI
 

ATATÜRK’ÜN CİHADi AYDINLANMA BAYRAMI

‘’Adınlanma Düşmanı” Kara Cahil ve Yobaz Sürüsü, Emevi-Muaviye artığı ve zihniyetli olan bu kara cahiller,  Cumhuriyete “Atatürk’ün Cihadı” dememizle“şok” geçiriyorlar… Geçirir tabi, çünkü kendilerine sorsan “İSLÂMİ”, bana göre ise Donu Düşük Dinci Uyuz olan bu “ŞEYTANİ” tipler, işin başından beri hiç samimi değildiler.  Çünkü “Şeriat isterüüük” diye böğüren de bunlar.  Türkiye’den topuklamak zorunda kaldıklarında “ben Şeriat’la yönetiyorum şekerim” diyen Arap Ülkeleri’ne değil de  Avrupa veya Amerika’ya kapağı atan gene bunlar!!! Dün, Atatürk’e ağıza alınmayacak sözlerle saldıran, Hasan mezarcı ve Cemalettin Kaplan Avrupaya,  bugün  “Atatürk’ün etrafındaki goygoycuları Avrupa’ya şişirip-abartıyor”. Fethullah Gülen’in ise Amerika’ya kapağı attığı gibi… Kibarcası “kapağı atmak”, argocası “dötü kurtarmak” olan bu “Türkiye’den tüyüş”ün “Şeriat” Ülkeleri yerine “Kafir” Ülkeler’e olması, “Samimi" mi "?   çelişki" mi?!.. Elbette çelişki. Ama gel gör ki Dinci Uyuz da cihadın "Şeriat Ülkeleri"nde değil, "Laik Ülkeleri"nde olduğunun farkında, öyle olunca da "tükürdüğünü yalayıp" insan gibi yaşamak için "Kâfir" dediği Ülkeler'e gidiyor! ATATÜRK’ÜN Cihadı CUMHURİYET Demekle, dinci Uyuzlar’a bir “kral çıplak” deme restidir! Hem Kur’an’ın “cihat” kavramı’nı bu Dinci Uyuzlar’ın elinden alan, hem de “kafir” dedikleri Atatürk’e ve Cumhuriyeti’ne vererek “gerçeğin yerine” gelmesi ve bilinmesidir. Peki Atatürk’ün cihadı “Cumhuriyet”ken, yani Kur’an’ın muradı iken, Dinci Uyuz’un ‘’ cihadı ne’’? Ne olacak, elbette Muaviye-Emevi Uydurması Din’in muradı, apaçık “cinayet”… Yani; ATA-TÜRK’ÜN CİHADI: CUMHURİYET,  ATA-ARAP’IN CİHADI: CİNAYET... “Çakma Cihat” adına burunlarına kadar “cinayet-cehalet - sapıklık'' çukuru’na batmış Allah Peygamber Kur’an Düşmanı bu Dinci Uyuzlar’a, “gerçek cihat” olan cumhuriyeti ezdirmeyeceğiz, yedirmeyeceğiz! Atatürk’ü “rahmetle” anarken, Türk Milletinin Cumhuriyet; yani “.Bağımsızlık ve Aydınlanma Bayramı kutlu olsun” !!!!!
Ekleme Tarihi: 28 Ekim 2020 - Çarşamba

ATATÜRK’ÜN CİHADi AYDINLANMA BAYRAMI

‘’Adınlanma Düşmanı” Kara Cahil ve Yobaz Sürüsü,


Emevi-Muaviye artığı ve zihniyetli olan bu kara cahiller, 

Cumhuriyete “Atatürk’ün Cihadı” dememizle“şok” geçiriyorlar…

Geçirir tabi, çünkü kendilerine sorsan “İSLÂMİ”, bana göre ise Donu Düşük Dinci Uyuz olan bu “ŞEYTANİ” tipler, işin başından beri hiç samimi değildiler. 

Çünkü “Şeriat isterüüük” diye böğüren de bunlar. 

Türkiye’den topuklamak zorunda kaldıklarında “ben Şeriat’la yönetiyorum şekerim” diyen Arap Ülkeleri’ne değil de 


Avrupa veya Amerika’ya kapağı atan gene bunlar!!!


Dün, Atatürk’e ağıza alınmayacak sözlerle saldıran, Hasan mezarcı ve Cemalettin Kaplan Avrupaya,  bugün  “Atatürk’ün etrafındaki goygoycuları Avrupa’ya şişirip-abartıyor”.


Fethullah Gülen’in ise Amerika’ya kapağı attığı gibi… Kibarcası “kapağı atmak”, argocası “dötü kurtarmak” olan bu “Türkiye’den tüyüş”ün “Şeriat” Ülkeleri yerine “Kafir” Ülkeler’e olması,


“Samimi" mi "?   çelişki" mi?!..


Elbette çelişki.


Ama gel gör ki Dinci Uyuz da cihadın "Şeriat Ülkeleri"nde değil, "Laik Ülkeleri"nde olduğunun farkında, öyle olunca da "tükürdüğünü yalayıp" insan gibi yaşamak için "Kâfir" dediği Ülkeler'e gidiyor!


ATATÜRK’ÜN Cihadı CUMHURİYET

Demekle, dinci Uyuzlar’a bir “kral çıplak” deme restidir!

Hem Kur’an’ın “cihat” kavramı’nı bu Dinci Uyuzlar’ın elinden alan, hem de “kafir” dedikleri Atatürk’e ve Cumhuriyeti’ne vererek “gerçeğin yerine” gelmesi ve bilinmesidir.


Peki Atatürk’ün cihadı “Cumhuriyet”ken, yani Kur’an’ın muradı iken,

Dinci Uyuz’un ‘’ cihadı ne’’?

Ne olacak, elbette Muaviye-Emevi Uydurması Din’in muradı, apaçık “cinayet”…

Yani;

ATA-TÜRK’ÜN CİHADI: CUMHURİYET,  ATA-ARAP’IN CİHADI: CİNAYET...


“Çakma Cihat” adına burunlarına kadar “cinayet-cehalet - sapıklık'' çukuru’na batmış Allah Peygamber Kur’an Düşmanı bu Dinci Uyuzlar’a, “gerçek cihat” olan cumhuriyeti ezdirmeyeceğiz, yedirmeyeceğiz!


Atatürk’ü “rahmetle” anarken, Türk Milletinin Cumhuriyet; yani “.Bağımsızlık ve Aydınlanma Bayramı kutlu olsun” !!!!!

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.