Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 18:41
 
Avcı, Rize'deki proje askıya alındı iddialarına yanıt verdi.
Siyaset Haberi
Avcı, Rize'deki proje askıya alındı iddialarına yanıt verdi.

Ak parti rize milletvekili Muhammet AVCI Lojistik üs projesinin askıya alındığı iddialarına yanıt verdi. Lojistik üs projesinin mutlaka yapılacağının altını çizen avcı Rize milletvekilleri olarak projeyi adım adım takip ettiklerini söyledi..
 

Ak parti Rize Milletvekili Muhammet AVCI Lojistik üs projesinin askıya alındığı iddialarına yanıt verdi. Lojistik üs projesinin mutlaka yapılacağının altını çizen avcı Rize milletvekilleri olarak projeyi adım adım takip ettiklerini söyledi...


Milletvekili Avcı Rize’de  ortak akılla  yönetim, kurumlar arası istişareye önem verdiklerini belirterek, son dönemde , tarihte hiç olmadığı kadar Rize’nin dinamikleri arasında  birliktelik olduğuna vurgu yaptı…Milletvekili Avcı, ”lojistik üs projesi iptal” oluyor diyenlerin amaçlarının bu birlikteliği bozmak ve fitne çıkarmak olduğunu söyledi..


AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim ‘dende konuyla ilgili bir açıklama geldi., İyidere ilçesinde yapılması planlanan lojistik merkez projesinin iptal edilmediğini ve kendisi ile Rize Milletvekillerinin yakın takibinde olan projenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son ziyaretinde de Cumhurbaşkanı ile görüşüldüğünü VE  projenin , üzerinde hassasiyetle durulduğunu söyledi..alim ; kamuoyunda "lojistik merkez iptal edildi" yönünde açıklamalarda bulunanların iyi niyetten uzak kişiler olduğunu söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Avcı,, Rize'deki, proje, askıya, alındı, iddialarına, yanıt, verdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı