Rize'nin En Hızlı Güncellenen En Renkli ve En Tarafsız Haber Sitesi
Astroloji

 

 

 
Akrep (30.07.2021)
Gruplar içerisinde kadınlarla ilgili gerilim yaşayabilirsiniz. Sebepsiz tartışma içerisine girmemeye çalışın. Ya da kafanıza bir kadın figürünü fazlasıyla takmış olabilirsiniz. Bunları kendi içinizde büyütmeden zaman içinde izleyerek yorumlayın.
 
Aslan (30.07.2021)
Yeni tanıştığınız kişilere agresif davranabilirsiniz. Güven alanınızın geçilmemesine dikkat edeceksiniz. Temkinli olmak kırıcı ve egolu olmayı gerektirmez, bu dengeyi sağladığınız müddetçe iyi etkiler bırakabilirsiniz.
 
Balık (30.07.2021)
Yarım bıraktığınız günlük işlerinizi toparlamak için harekete geçebilirsiniz. Hem yaşam alanınızda hem içinizde bir toparlanma sürecinde olmak, işlerinize daha verimli zaman ayırmanızı sağlayacaktır.
 
Başak (30.07.2021)
Gizli kalmış konular bir bir aydınlanıyor. Gün sizin şansla yürüme gününüz olacaktır. Uzaktan ya da bir arada fark etmeksizin günü aileniz ve sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz.
 
Boğa (30.07.2021)
Hobilerinizi hayata geçirmek istiyorsunuz. Duygularınızı aynı anda ve aynı yoğunlukta yaşamak sizi yormuş olabilir. Bugünü nefes egzersizlerine ve iç dünyanızda bir düzenlemeye yapmaya ayırabilirsiniz. Işığınız önce size değsin.
 
İkizler (30.07.2021)
Yer değişikliği ve taşınma fikirlerinizde ailenizle uzlaşabilirsiniz. Haklı sebeplerinizin kabul edilmesi, bulunduğunuz çevreyi değiştirmekle ilgili planlarınızı hızlandırabilir. Heyecanın etkisiyle hızlı hareket etmek bazı aksaklıklara sebep olabileceğinden, dikkatinizi tek yerde toplamanızda fayda var.
 
Koç (30.07.2021)
İkili ilişkilerinizde duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Farkında olmadan kırıcı kelimeler kullanmamaya dikkat etmelisiniz. İçinde bulunduğunuz durumun geçici bir etki olduğunu kendinize hatırlatırsanız bugün sizin için daha ılımlı geçecektir.
 
Kova (30.07.2021)
Yeni bir ilişkiye adım atıyorsunuz. Geleceğinizi birlikte kurmak için doğru kişi ile karşılaşıyorsunuz. Hayat size güzel zamanları önünüze sermeye hazırlanıyor. Bazı şeylere sizlerin de inanması olayları daha hızlı bir hale getirecektir.
 
Oğlak (30.07.2021)
Çalışanlarınız ile hukuki problemleriniz olabilir. Orta yol bulmak için arayışa geçeceksiniz. İş hayatınızda özellikle restleşmeler bugün pek işinize yaramayabilir. Sakin kalmalı ve doğru iletişim kurmalısınız.
 
Terazi (30.07.2021)
Uzun zamandır görüşmediğiniz bir kişi olumsuz bir konu nedeniyle sizlerle iletişime geçmek isteyebilir. Olanda bir hayır olduğunu düşünerek kendinizle inatlaşmamalı, hayatınıza devam etmek ve mutlu olmak için bu yorucu duruma bir son vermelisiniz.
 
Yay (30.07.2021)
Ortaklı işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sizlere bilerek zarar vermek isteyenler olabilir. Geçmiş ilişkinize olan özleminizin kendini belli edeceği bir gündesiniz. Bu durum sizi hayli yoruyor. Olanda bir hayır olmayanda bin hayır olduğunu düşünerek hareket edin.
 
Yengeç (30.07.2021)
Yeni ticari faaliyetleriniz olabilir. İkili görüşmeler gerçekleştirebilir, kimlerle ve nasıl bir çevreyle hareket etmeniz konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. Özgüveninizin sizi yarı yolda bırakacağı hissine kapılmadığınızda, bugünü oldukça verimli geçirebilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı