RİZE İÇİN HEDEF KOYDULAR . 2000 YENİ ÜYE
Haber
14 Eylül 2020 - Pazartesi 10:09
 
RİZE İÇİN HEDEF KOYDULAR . 2000 YENİ ÜYE
Siyaset Haberi
RİZE İÇİN HEDEF KOYDULAR . 2000 YENİ ÜYE

Yeniden Refah Partisi Mehmet Akif Zerdeci Birlik Beraberlik ve Kardeşlik Mesajı Verdi;
 

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci tüm ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek istişarede bulundu. İl genelindeki çalışmaları değerlendirip yapacakları yeni çalışmaların, yeni hamlelerin startını vererek, birlik beraberlik ve kardeşlik mesajı yayınladı.


Zerdeci, toplantıdan sonra yapmış olduğu açıklamada; “Milli Görüş Davası 1000 senelik tarihimizden, inancımızdan, kültürümüzden, gelenek, görenek ve temel değerlerimizden kökünü alan, milletimizin aslı, özü, ruh köküdür. Milletimizin Görüşü olan Milli Görüş, milletimizin ve insanlığın kurtuluş reçetesidir.


Milli Görüş Davasının tek temsilcisi ve gerçek savunucusu Yeniden Refah Partisidir.


Yeniden Refah Partisi kadroları almış olduğu bu kutsal görevi yerine getirmek için büyük bir fedakarlıkla başta Genel Başkanımız olmak üzere, Genel Başkan Yardımcılarımız ve tüm teşkilatlarımız gecesiyle gündüzüyle çalışmaktadır. Ulusal medya ve basının partimize uygulamış olduğu tüm ambargolara rağmen kuruluş tarihimizden kısa bir süre içinde 81 il teşkilatını kurmuş, 700e yakın ilçe teşkilatını tamamlamış, 250.000nin üzerinde üye yapmayı başararak bir rekora koşan, çok hızlı büyüyen, milletimizin tüm sorunlarının çaresi, çözüm adresi olmayı başaran Türkiye’deki tek partiyiz.


Bizim Davamızın Temeli sevgi ve şefkattir. Önce ahlak ve maneviyat ilkesini kendimize hedef edinerek teşkilatlarımızı bu ilke doğrultusunda maneviyatlı, inançlı, ahiret öncelikli, yaptığının karşılığını yalnızca Allahtan bekleyen samimi, ihlaslı, yüksek ahlaklı, davasına ve liderine sadakatle bağlı, vatanını ve milletini seven, partimizin temel esaslarını bilen, ilim sahibi, bilgili, toplumda saygın kişilik sahibi insanlarla kurmak en önemli görevlerimizdendir.


İlçe Başkanlarımızla yapmış olduğumuz toplantımızda, partimize halkımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi alakayı ve yeni katılımları değerlendirip, yıl sonuna kadar hedeflerimizi belirleyip, yapacağımız çalışmalarımızı, programlarımızı görüştük.


Toplantımızın sonunda birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajı vererek Genel Başkanımıza bağlılığımızı ve sadakatimizi tazeledik. İlimizde son günlerde Partimize karşı bir takım karalamalar ve saldırılara şahit olduk. Aslı astarı olmayan bu kasıtlı ve yanlış davranışlarla bir yere varılmayacağını herkes görmüş oldu. Bunlar partimize bir zarar vermediği gibi, aksine teşkilatımızın birlik beraberliğini, daha fazla birbirine kenetlenmesini, azim ve kararlılığını arttırmış oldu.


Yeniden Refah Partisi olarak Rize ilimizde yıl sonuna kadar tüm teşkilatlarımızı tamamlayıp 500’ü bu ay içinde olmak üzere, yıl sonuna kadar 2.000 yeni üye partimize kazandırarak üye sayımızı 5.000’e yükseltme hedeflerini belirledik, çalışmalarımızı bu hedefler doğrultusunda yoğunlaştırdık.


Yeniden Refah Partisi Rize Merkez İlçe başkanlığı görevine atanan Hızır Can kardeşimize yeni vazifesinde Yüce Allah’tan üstün başarılar, yüz aklığı ve muvaffakiyetler diliyorum.


Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye öncülüğünde, hakkın üstün tutulduğu adil bir Dünya düzeni kurmak için bir an önce Yeniden Refah Partisi kadrolarının iktidara gelmesini Rabbim nasip eylesin.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE, İÇİN, HEDEF, KOYDULAR, ., 2000, YENİ, ÜYE,
Yorumlar
Haber Yazılımı