BAŞKANDAN DUYGUSAL VEDA KONUŞMASI. TÜM BU REZİLLİKLERİ ...
Haber
20 Haziran 2022 - Pazartesi 13:28
 
BAŞKANDAN DUYGUSAL VEDA KONUŞMASI. TÜM BU REZİLLİKLERİ ...
Spor Haberi
BAŞKANDAN DUYGUSAL VEDA KONUŞMASI. TÜM BU REZİLLİKLERİ ...

Rizespor KUlüp Başkanı Tahir Kıran  bugün gerçekleştirilen Rizespor kongresinde yaptığı veda  konuşmasında ainliklerden bahsetmeyeceğim diyerek tüm bu rezillikleri tekrar tekrar önünüze getirmeyeceğim dieyerek  herkesten helallik istedi.


İŞTE KIRAN'IN VEDA KONUŞMASININ TAM METNİ.

Sevgili Hemşerilerim, Değerli Çaykur Rizespor Delegeleri Geçen sene tam da bu zamanlarda, 26 Haziran 2021’de Genel Kurulumuz  teveccüh gösterip bu şanlı görevi bize verdi.


 
Futbolun kendine has çok çetin ve zor şartlarında bize verdiğiniz büyük destek ve güveniniz, bize daha da büyük sorumluluklar yükledi  Burada yaşadığımız sıkıntıları, uğradığımız haksızlıkları, karşılaştığımız engelleri ve en önemlisi Çaykur Rizespor’a yapılan hainlikleri tek tek anlatacak değilim.

Tüm Türkiye’nin önünde hakemler tarafından gasp edilen puanlarımızı, ardından bu hakemlerin nasıl görevden alındığını ve nasıl geri geldiğini, tüm  bu rezillikleri tekrar tekrar önünüze getirmeyeceğim. Bu camianın menfaatlerini ön planda tutmak ve geleceğini inşa etmek amacıyla yola çıkmıştık. Bu amacımızdan bir gün bile sapmadık.

Rizespor camiasını hem saha içinde hem saha dışında en iyi şekilde temsil ettik. Bu salon bunun en büyük şahididir. Rizespor için elimizden gelenin en iyisini yapmak için mücadele ettiğimizden hiçbir hemşerimin şüphesi olmasın. Rizespor kimsenin cebine sığmaz! demiştik. Nitekim ne benim ne bir başkasının Rize’nin büyüklüğünün önüne geçmesi söz konusu dahi olmadı, olamaz.

Ancak bilgi, birikim ve tecrübenin yeterli olmadığını bu süreç içinde anladım Her platformda Rize ve Çaykur Rizespor’a desteğini bir an olsun üstünden eksik etmeyen camiamızın en büyük şansı hemşerimiz, en büyük taraftarımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a saygımızı ve sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bu bir bayrak yarışı. Biz bayrağı değerli bir arkadaşımıza devrediyoruz.  Sayın İbrahim Turgut ekibiyle beraber taşın altına ellini koydu. Onlara istedikleri her türlü bilgiyi vermeye hazırız. Kendisine sonsuz başarılar diliyorum.

Yeni Başkan’ımızı ve ekibini çalışmaya teşvik etmek, ihtiyaçları olduğu zaman da eleştirmek yerine, yanlarında olmayı bir görev edinmenizi, eski başkanınız, bir arkadaşınız, kardeşiniz olarak rica ediyorum.

Sözlerime son verirken, genel kurulun Rize’miz için hayırlı olmasını diliyorum  Bana, her zaman gösterdiğiniz sevgi ve yakınlık için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Sabrınız, anlayışınız, hoşgörünüz ve destekleriniz için tekrar teşekkür ediyorum. Hepinize, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam diliyorum.

Belki istemeden de olsa sizleri kırmış veya üzmüş olabilirim ama inanın her şeyi Çaykur Rizespor için yaptım. Ve bugün giderken hiç kimseye kırgın ve dargın değilim.  

Ben kime hakkım varsa, herkese hakkımı helal ediyorum. Sizlerde bana hakkınızı helal edin.

Çaykur Rizespor’un yılmaz bir neferi, ateşli bir taraftarı olarak, bu büyük kulübün çatısı altında görev aldığım ilk günkü heyecanla ve Rizespor’a hizmet etmenin onuru ve gururuyla, fakat yaşanılan talihsizliğin büyük üzüntüsüyle  huzurlarınızdan ayrılıyorum. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKANDAN, DUYGUSAL, VEDA, KONUŞMASI., TÜM, BU, REZİLLİKLERİ, ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı