HAKKINIZI HELAL EDİN . RİZE'DE DUYGULANDIRAN VEDA
Haber
17 Haziran 2021 - Perşembe 22:50
 
HAKKINIZI HELAL EDİN . RİZE'DE DUYGULANDIRAN VEDA
Eğitim Haberi
HAKKINIZI HELAL EDİN . RİZE'DE DUYGULANDIRAN VEDA

ŞİMDİ GİDİYORUM ÇOK ÜZGÜNÜM  ÖĞRETMENLERİM HAKKINIZI HELAL EDİN ARKADAŞLARIM GÜLE GÜLE "

ÖZEL ÇOCUKLARDAN DUYGULANDIRAN VEDA


Rize Özel Eğitim Meslek Okulu duygusal anların yaşandığı bir tören ile özel çocuklarını mezun etti.


Şimdi gidiyorum, çok üzgünüm öğretmenlerim, hakkınızı helal edin, arkadaşlarım güle güle dedi, Zeynep Tüfekci .


Kürsüye çıkan her bir öğrenci öğretmenlerine teşekkür edip okula ilk geldiği günden itibaren okulun kendilerine kattığı güzel şeylerden söz etti.


Öğrenci temsilcisi Ümit Fındıkcı: Öğretmenlerime bir alkış, dedi. Öğretmenleri, okulu arkadaşları için güzel temennilerde bulundu. "Öğretmenlerim, müdürüm, arkadaşlarım hakkınızı helal edin" dedi .


Tören, özel çocuklar Ömer ve Nisanur'un sunduğu zeybek gösterisi, öğrencilerin söylediği birbirinden güzel şarkılar ile hareketlenirken öğrenciler mezuniyet belgelerini öğretmenlerinin elinden aldı .


Okul Müdürü Murat Ergün veda konuşmasında: "Bugün 4 yıl süren beraberliğimizin son gününde önceki yıllardan farklı olarak 2 dönemi bir arada mezun ettik.


Bir yandan öğrencilerimizi topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmiş olmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da öğrencilerimizden ayrılmanın burukluğunu yaşamaktayız.


Öğrencilerimizin bundan sonraki hayatında da elinden geldiğince burada öğrendiklerini unutmadan hayatta dik durarak yollarına devam etmelerini umut ediyoruz.


Hepimizin farklılıkları var ve bunu en iyi öğrencilerimiz bilmekte. Okul içinde birbirlerine gösterdikleri empatiyi okul dışında da aynı duyarlılıkla devam ettireceklerine inanıyoruz. Birbirimize saygı duyarak ve farklılıklarımızı zenginlik olarak gördüğümüz takdirde ülke olarak daha güzel günler göreceğimiz kaçınılmazdır.


Bundan sonraki hayatlarında öğrencilerimize başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu ve kapılarımızın onlara her zaman açık olduğunu tekrar belirtiyoruz, dedi.


Özel çocukların kep atması ve hatıra fotoğraf çekimiyle tören sona erdi.

Kaynak: () - Yasemin ÖZÇELİK Editör:
Etiketler: HAKKINIZI, HELAL, EDİN, ., RİZE'DE, DUYGULANDIRAN, VEDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı