MEMLEKET PARTİSİ'NİN RİZE İL BAŞKANI BELLİ OLDU
Haber
09 Haziran 2021 - Çarşamba 14:50
 
MEMLEKET PARTİSİ'NİN RİZE İL BAŞKANI BELLİ OLDU
Siyaset Haberi
MEMLEKET PARTİSİ'NİN RİZE İL BAŞKANI BELLİ OLDU

Muharrem İnce önderliğinde 17 Mayıs 2021 tarihinde kurulan Memleket Partisi'nin Rize Kurucu İl Başkanlığına Muhittin Bayrak, atandı.


Bir dönem CHP Güneysu ilçe yönetiminde de bulunan Muhittin Bayrak, son yerel seçimlerde Güneysu’dan bağımsız belediye encümen adayı olmuştu.


Memleket Partisi ile Rize’ye yeni bir soluk getireceklerini ifade eden olan Muhittin Bayrak, “Rize’mizde olan sorunları ve çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Yeni ve genç bir kadroyla Rize’nin meselelerini ele alacağız. Başta çayda kota sorunu, kaçak çay sorunu, Doğu Karadeniz’deki kanser vakaları, orman tahribatları, kirlenmeye başlayan su kaynakları, İkizdere’deki taş ocaklarına neden karşı olduğumuz, yaylacılık ve eko turizm konularındaki projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.


MUHİTTİN BAYRAK KİMDİR?


1973 doğumlu olup, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi Rize’de tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Felsefe bölümü mezunudur.


Bir dönem CHP Güneysu ilçe yönetiminde bulunan Muhittin Bayrak, son yerel seçimlerde Güneysu’da bağımsız belediye encümen adayı olmuştu.

Bayrak, 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MEMLEKET, PARTİSİ'NİN, RİZE, İL, BAŞKANI, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı