RİZE'DE İLK KEZ BİR KADIN ADAY OLDU
Haber
05 Aralık 2021 - Pazar 20:53 Bu haber 4804 kez okundu
 
RİZE'DE İLK KEZ BİR KADIN ADAY OLDU
Rize Haberi
RİZE'DE İLK KEZ BİR KADIN ADAY OLDU

KARAFAZLI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

      
Karemet Karafazlı Rize Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 2022 yılı Ocak ayında yapılacak olan seçimler için adaylığını açıklayan Karafazlı Odanın ilk kadın başkan adayı oldu.

      
Karafazlı yaptığı açıklamada;” Odamıza yeni bir vizyon kazandırmak ve projelerimizi hayata geçirmek için aday oldum. Arkadaşlarımla beraber çalışmalarımıza başladık. Ziyaret ettiğimiz üyelerimizden pozitif bir enerji aldık. Bizi çok sıcak ve samimi karşılayan üyelerimize teşekkür ediyorum. Mesleğimizi hak ettiği itibara ulaştırmak için aday oldum. Değişim ve dönüşüm için aday oldum. Önyargıları yok etmek için aday oldum. Tüm Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile iletişim ve çalışma içerisinde olacağız. Ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlayacağız ve mesleki eğitim seminerleri düzenleyeceğiz. Sosyal etkinlikler düzenleyerek üyelerimizin kaynaşmasını sağlayacağız. Eleman ihtiyacının giderilmesi amacıyla meslek tanıtım günleri düzenleyeceğiz. Üniversite ve Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde akademik kurslar açacağız. Mesleğimizle ilgili yıpranma talebinin takipçisi olacağız. Odamıza bağlı tüm üyelerimizin sorunları ile yakinen ilgilenip, çözüm odaklı çalışmalar yapacağız. Odamıza veri tabanı oluşturup; şeffaf ve sorgulanabilir bir yapıya kavuşturacağız. Odamız bünyesinde araştırma geliştirme (ar-ge) birimi oluşturacağız” dedi.


Karafazlı, üyelerimizin sağduyusuna güveniyor ve desteklerini bekliyorum. Destek üyelerimizden hizmet bizden diyerek açıklamasını tamamladı.

 

     

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE'DE, İLK, KEZ, BİR, KADIN, ADAY, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı