RİZE’DEN FİNALE KALAN OKUL BELLİ OLDU
Haber
16 Haziran 2021 - Çarşamba 10:28
 
RİZE’DEN FİNALE KALAN OKUL BELLİ OLDU
Eğitim Haberi
RİZE’DEN FİNALE KALAN OKUL BELLİ OLDU

Final Oylaması Powerapp’te Başladı

 

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından gerçekleştirilen ‘’Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu’’ ödülüne sahip, bu sene on-line olarak düzenlenen ‘’İpana 23. Türkiye On-Line Liselerarası Müzik Yarışması’’nda Rize’den finale kalan okul belli oldu. 

 

‘’Beste’’ dalında Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi’nden Hasan Berke Cenkçi,  Rize’den finale kalan isim oldu. 1700 başvuru arasından finale kalan Rizeli öğrenci, büyük bir başarıya imza atarak 158 finalist arasına adını yazdırdı.

 

Rizeli liseliler için 14 Haziran’da POWERAPP mobil uygulamasında başlayan final oylaması, 25 Haziran’a kadar devam edecek. Ücretsiz olarak indirilebilen POWERAPP mobil uygulamasında oylama yapmak isteyenler, finale kalan 158 performans arasından, farklı dallarda en beğendiklerini oylayarak ödül alanları belirleyecek.  Ödül kazanan okullar, 27 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de PowerApp mobil uygulamasında gerçekleşecek olan yayında açıklanacak.

 

Finalde 158 performans yarışacak!
 

İnternet ve jüri değerlendirmesinin ardından finale kalan okulların oylanmaya başlanmasıyla, grup dalında 50, bireysel katılımlarda ise beste dalında 20, enstrüman dalında 22, kız solist dalında 30, erkek solist dalında 30 performans finale kalırken, ayrıca 6 performans Instagram üstünden oylanarak finale çıkma hakkını elde etti. Toplam 158 performans arasından ilk üçe girenler belirlenirken, Grup-İcra dalında birinci olan okula İpana tarafından tam teçhizatlı müzik stüdyosu kurulacak, tüm dallarda dereceye giren okullara ve öğrencilere para ödülleriyle birlikte, sürpriz hediyeler verilecek.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE’DEN, FİNALE, KALAN, OKUL, BELLİ, OLDU, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
RİZE’DEN FİNALE KALAN OKUL BELLİ OLDU
RİZE’DEN FİNALE KALAN OKUL BELLİ OLDU
Yorumlar
Haber Yazılımı