RİZE ESKİ İL BAŞKANI KOMİNİST OLMAYACAĞINA GÖRE BİZDE KOMİNİST DEĞİLİZ
Haber
04 Eylül 2021 - Cumartesi 21:02
 
RİZE ESKİ İL BAŞKANI KOMİNİST OLMAYACAĞINA GÖRE BİZDE KOMİNİST DEĞİLİZ
Rize Haberi
RİZE ESKİ İL BAŞKANI KOMİNİST OLMAYACAĞINA GÖRE  BİZDE KOMİNİST DEĞİLİZ

İyidere Lojistik Liman inşaatına deniz dolgusunda kullanılmak için taş alınmak istenen İkizdere İşkence dere Vadisinde taş ocağı yapılmasını istemeyen köylülerin 138 gündür tepkileri devam ediyor.

      
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İkizdere’de Güneyce Tüneli açılışında sarf ettiği taş ocağını Komünistler, solcular destek veriyor açıklaması köylülerin tepkisine sebep oldu. Biz köylüyüz Cumhurbaşkanının söylediği gibi komünist ve solcu değiliz. Taş ocağı yapılarak doğamızın bozulmasını istemiyoruz diye tepki gösterenlere MHP Rize eski İl Başkanı Zeki Mayi’de destek verdi. MHP’li başkandan komünist olmayacağına göre bizde komünist değiliz diyen tepki gösterenlerden Murat Baş’ burada hakkımıza arıyoruz. Taş Ocağı Vadimizin sona ermesidir. Sn. Erdoğan hangi hakla bize Komünist ve solcu diyor. Ben ömrümde komünist solcu olmadım ama buradayım ve taş ocağı istemiyorum, eski Rize İl Başkanımızın bu desteği bize moral vermiştir. Başkanımız ziyaretimize kendilerine destekleri için çok teşekkür ederiz. Görüldüğü gibi sadece solcu kişilerden oluşmuyoruz ’dedi.

   
Rize MHP eski İl Başkanı Zeki Mayi ise haklı tepkinize destek için buradayım. Kırıp yıkmadan haklı toplumsal tepkiniz kayda değerdir. Nisan ayından bu yana tepkinizi bırakmadan devam ettirerek sesinizi dünyaya duyurdunuz’ dedi.

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU Editör:
Etiketler: RİZE, ESKİ, İL, BAŞKANI, KOMİNİST, OLMAYACAĞINA, GÖRE, , BİZDE, KOMİNİST, DEĞİLİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı