RİZE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİNİN YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU
Haber
08 Nisan 2021 - Perşembe 11:28 Bu haber 2898 kez okundu
 
RİZE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİNİN YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU
Rize Haberi
RİZE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİNİN  YENİ  YÖNETİMİ BELLİ OLDU

RİZE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİ BAŞKAN VE YÖNETİMİ BELLİ OLDU

 

Rize Gümüşhaneliler Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Birinci Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirildi. Dernek Başkanlığına Kurucu başkan Osman GÜZEL yeniden seçildi. 

 

Dernek başkanı Osman GÜZEL konuşmasında ‘’ Değerli Divan heyeti, saygı değer dernek üyesi hemşerilerim, hepiniz Gümüşhaneliler eğitim, kültür, yardımlaşma ve dayanışma derneğimizin Birinci Genel Kuruluna hoş geldiniz. 

 

Derneğimiz 16 KASIM 2020 tarihinde kurulmuş bulunmaktadır. Biz Gümüşhaneliler olarak Ülkemizin neresinde olursak olalım her zaman saygı duyulan ve sevilen insanlar olmuşuz. Biz Dinimize, Vatanımıza, Devletimize, Bayrağımıza ve Ezanımıza her zaman sahip çıkmış bir milletiz. Bundan önce dernek kurmak için çalışma yapan arkadaşlarımız olmuş kendilerine teşekkür ediyorum, ama kuruluşumuz bu zamana nasip olmuştur.

 

Pandemi dolayısıyla fazla katılımlı bir kongre yapamıyoruz. Sadece üyelerimizi davet etmiş bulunmaktayız. İnşaallah malum bu hastalık biterde bir sonraki toplantımıza başta Sayın Valimizi, milletvekillerimizi, belediye başkanımızı, parti temsilcilerini ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerini davet etmek istiyoruz.

 

Gümüşhaneliler olarak amacımız Rize de birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek. Hemşerilerimizin Sevincine ortak olmak, kederli zamanında da üzüntüsünü paylaşmaktır. Rize de yaşayan tüm Gümüşhaneli hemşerilerimizi bulup derneğimize katmak hepimizin görevi olacaktır. Bu nedenle Derneğimizin Genelde ülkemize yerelde Rize’mize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.’’ Dedi.

 

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

 

Başkan Osman GÜZEL,

 

Başkan Yardımcılığına Savaş ALEMİN,

 

Sekreter Ömer YILMAZ,

 

Sayman Hasan DÜZGÜN ve

 

Üye Yüksel DÜZGÜN;

 

DENETLEME KURULU

 

Sinan DOĞAN,

 

Ercan ÇİÇEK ve

 

Mehmet GÜNDÜZ seçilmiştir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE, GÜMÜŞHANELİLER, DERNEĞİNİN, , YENİ, , YÖNETİMİ, BELLİ, OLDU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
RİZE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİNİN  YENİ  YÖNETİMİ BELLİ OLDU
RİZE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİNİN  YENİ  YÖNETİMİ BELLİ OLDU
RİZE GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİNİN  YENİ  YÖNETİMİ BELLİ OLDU
Yorumlar
Haber Yazılımı