TİP'İN LİSTESİNDE ÇOK RENKİ İSİMLER VAR

Siyaset 09.04.2023 - 20:11, Güncelleme: 09.04.2023 - 20:11 28848+ kez okundu.
 

TİP'İN LİSTESİNDE ÇOK RENKİ İSİMLER VAR

TİP, listesinde trans aktivist Esmeray Özadikti ile Niler Albayrak’ da yer verdi.
Türkiye İşçi Partisi (TİP), 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Seçimleri aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti. TİP, 51 şehirden aday çıkardı. Listede oyuncu Mehmet Aslantuğ, Gezi tutuklusu avukat Can Atalay ve Vergi Uzmanı Ozan Bingöl yer aldı. TRANS ATTİVİSTLER DE LİSTEDE Öte yandan TİP, listesinde trans aktivist Esmeray Özadikti ile Niler Albayrak’ da yer verdi. İşte TİP’in tam aday listesi; ADANA 1 DUYGU YILMAZ ADANA 2 SEDA AŞKIN ADANA 3 AHMET FARUK ULAŞ ADANA 4 MESUT KOYUN ADANA 5 UTKU ALEMDAROĞLU ADANA 6 DİLA AKAR ADANA 7 MERYEM MAZMAN KARTAL ADANA 8 ONURCAN GÜRBÜZ ADANA 9 EDA BAHAR KOCABEYLER ADANA 10 HÜSEYİN EVGİN ADANA 11 OĞUZCAN KILIÇ ADANA 12 MEHMET SELİM AKMAN ADANA 13 MUSTAFA ÇELİK ADANA 14 SEMİH AKKIRCIK ADANA 15 EREN ARARAT   AFYONKARAHİSAR 1 PINAR SİSLİTUNA AFYONKARAHİSAR 2 LALE PELİN BEYAZIT AFYONKARAHİSAR 3 ARDA DUVARCI AFYONKARAHİSAR 4 SEVİL ALTIN AFYONKARAHİSAR 5 CAFER ÖZTÜRK AFYONKARAHİSAR 6 İBRAHİM ORBAY AKSARAY 1 DENİZ AY AKSARAY 2 EMİR ERSİN KAHRAMAN AKSARAY 3 RAMAZAN KORKMAZ AKSARAY 4 SONER ASLAN AMASYA 1 MELİKE ÖZTÜRK ARDUÇ AMASYA 2 EREN GÖNEN AMASYA 3 DİLAVER ÖZTÜRK ANKARA-2 1 ÖZGÜR AYBAŞ ANKARA-2 2 YELDA KOÇAK URFA ANKARA-2 3 BEKTAŞ RIZA HANEDAN ANKARA-2 4 ÖZDİL ÜÇÖZ ANKARA-2 5 SEVGİ HAZIR ANKARA-2 6 ASİYE SÜLLÜ ANKARA-2 7 FATİH ÖZAKOĞLU ANKARA-2 8 MAHİR ÜNSAL ERİŞ ANKARA-2 9 BARIŞ AYDOĞAN ANKARA-2 10 YERSU BÜYÜKDAĞ ANKARA-2 11 MUSTAFA ERTARAKÇI ANKARA-3 1 OZAN BİNGÖL ANKARA-3 2 MİSKET ELİF ÇONGUR ANKARA-3 3 TUĞBA GÜRSOY ANKARA-3 4 HEDİYE GÜLŞEN KARAKADIOĞLU ANKARA-3 5 DİLARA MAHMURE DOLGUNYÜREK ANKARA-3 6 EGE ARDA ANILAN ANKARA-3 7 BEKİR TUNCAY ÇELEN ANKARA-3 8 OZAN YURDAKAL ANKARA-3 9 MUSTAFA KOLCU ANKARA-3 10 EBRU BESE ANKARA-3 11 ERSİN BEYTEMUR ANKARA-3 12 ILGIN BARAN ÖCAL ANTALYA 1 YUNUS BAŞARAN ANTALYA 2 BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU ANTALYA 3 EMİRE ULUTAŞ ANTALYA 4 TUNCAY KOÇ ANTALYA 5 EMİNE BÜYÜKNOHUTÇU ANTALYA 6 AYŞE BİLGE KALIN ANTALYA 7 EZGİ ALTINKURT SAĞLIK ANTALYA 8 KERİM UĞUR ANTALYA 9 GÜLİZAR KOCADAĞ ANTALYA 10 HASAN GİRGİNEL ANTALYA 11 AYFER GÜNEŞHAN ANTALYA 12 AHMET ELATAŞ ANTALYA 13 BETÜL ÜRKÜTEN ANTALYA 14 GAMZE PELİN DEMİRCAN ANTALYA 15 BİLGE ERK ANTALYA 16 LEYLA ÇELEBİ ANTALYA 17 MEHMET UTKAN ÇOBANOĞLU ARTVİN 1 FEYZULLAH SERKAN ACAR ARTVİN 2 TİMUR ŞİMŞEK BALIKESİR-1 SERHAT SUHA ÖZCAN BALIKESİR 2 MÜGE OKUR BALIKESİR 3 AÇELYA SUNGUR BALIKESİR 4 ŞERİFE SEVİM ŞENEL BALIKESİR 5 OKTAY ŞÜKÜR BALIKESİR 6 BARAN BAKIR BALIKESİR 7 GİZEM YOĞURTÇU BALIKESİR 8 CEM CANTAŞ BALIKESİR 9 FATİH NİYAZİOĞLU BAYBURT 1 AYSEL SİLİ BİLECİK 1 CENK DİK BİLECİK 2 CEYLAN ÖZÇELİK BOLU 1 FİGEN ÇAKIR BOLU 2 ERAYCAN SAFA BOLU 3 ÖMER BARIŞ SAFİ BURSA -1 1 MAHMUT HAKAN KOÇAK BURSA-1 2 HELİN İLCEK BURSA-1 3 ERHAN İMRALI BURSA-1 4 SELAHADDİN HABİB GÖBELEZ BURSA-1 5 TİMUR TORGAY BURSA-1 6 EYLEM GÜN GÜNEŞ BURSA-1 7 SUAT ŞENOCAK BURSA-1 8 BUSENUR ÇOBAN BURSA-1 9 ADİ MURAT DEMİRHAN BURSA-1 10 REFAYİ REFAYİOĞLU ÇANAKKALE 1 AYFER GÖL ÇANAKKALE 2 REYHAN ÇALIŞKAN ÇANAKKALE 3 MUHHAMED YAVAŞ ÇANAKKALE 4 DORUK ULAŞ ÖZDEMİR ÇANKIRI 1 SEVGİ ÖZLEM GÜLMEZ ÇANKIRI 2 MURAT ÖZBEK ÇORUM 1 HABİBE ALKAN ÇORUM 2 CANSEVER EKER ÇORUM 3 CAN NESİMİ KARABİBER ÇORUM 4 ASMİN NİMET SİNGEZ DENİZLİ 1 YAĞMUR YALÇIN DENİZLİ 2 COŞKUN ÇETİN DENİZLİ 3 PELİN ŞEN DENİZLİ 4 SERDAL ATLAMIŞ DENİZLİ 5 SERDAR AŞÇI DENİZLİ 6 İSMAİL EGEMEN SÖYLEMEZ DENİZLİ 7 HATİCE KİRİŞ DÜZCE 1 ALEV İŞLER DÜZCE 2 IRMAK SAÇKESEN DÜZCE 3 EBRU ŞEN EDİRNE 1 GÜRAY MUHÇU EDİRNE 2 CANER SOYDAN EDİRNE 3 ZELAL ÖZCAN EDİRNE 4 İLHAN BİLECİK ERZİNCAN 1 MÜSLİM ETLEÇ ERZİNCAN 2 ÜNAL ÖZÇELİK ESKİŞEHİR 1 GÖKAY BAŞAR ESKİŞEHİR 2 FATMA GİRGİN ESKİŞEHİR 3 AYHAN KAYA ESKİŞEHİR 4 ASLIHAN TERE ESKİŞEHİR 5 BEDİ UYGAR UĞURLU ESKİŞEHİR 6 YALÇIN KOMŞU GİRESUN 1 NİHAL MEMİŞ DİZDAR GİRESUN 2 ÖMÜR HAKYEMEZ GİRESUN 3 FIRAT KURTAL GİRESUN 4 NESLİHAN ÖZAL GÜMÜŞHANE 1 BAHADIR YAVUZ GÜMÜŞHANE 2 ÖZLEM DOĞAN HATAY 1 ŞERAFETTİN CAN ATALAY HATAY 2 AYLİN AÇIKGÖZ HATAY 3 MEHMET ALİ GÜMÜŞ HATAY 4 EMRAH KARAÇAY HATAY 5 HASAN AŞKAR HATAY 6 NURCAN ÖRDEK HATAY 7 CANSU DALOĞLU HATAY 8 BARIŞ DAĞ HATAY 9 ABDULHAMİT YAYAR HATAY 10 HÜSEYİN AKGÖL HATAY 11 ÖZLEM PARLAK ISPARTA 1 ZÜBEYDE ARSAN ISPARTA 2 CAFER YELSALI ISPARTA 3 ALİ NUR DÖNMEZ ISPARTA 4 OYLUN ERCAN İSTANBUL-1 1 SALİHA SERA KADIGİL İSTANBUL-1 2 ANIL DENİZCİ İSTANBUL-1 3 ALİ RONAY İSTANBUL-1 4 FATMA KARABULUT İSTANBUL-1 5 SEDAT DUREL İSTANBUL-1 6 TAYFUN BUDAK İSTANBUL-1 7 DİDEM DOĞAN AYDEDİM İSTANBUL-1 8 ASUMAN FAZLIOĞLU İSTANBUL-1 9 ERDİNÇ MEHMETOĞLU İSTANBUL-1 10 ARİF ÖZDEMİR İSTANBUL-1 11 MAHBİP DİLEK İSTANBUL-1 12 ÇAĞLAR ÇAĞLI İSTANBUL-1 13 FİLİZ KILIÇ İSTANBUL-1 14 FOTİ BENLİSOY İSTANBUL-1 15 HARUN GÖKTEPE İSTANBUL-1 16 MİZGİN ÖZMEN İSTANBUL-1 17 BÜLENT YÜKSEL İSTANBUL-1 18 ALİ İZZET ETİ İSTANBUL-1 19 FIRAT ÇOBAN İSTANBUL-1 20 GÖKÇE USTA İSTANBUL-1 21 EYLEM PINAR İSTANBUL-1 22 GÖRKEM DURU İSTANBUL-1 23 ZEYNEP DEMİREL İSTANBUL-1 24 OKTAY RAİF EVRENSEL İSTANBUL-1 25 MEHMET KILIÇ İSTANBUL-1 26 MEHMET ACAR İSTANBUL-1 27 EZGİ CEREN IŞIK İSTANBUL-1 28 ESİN AYDIN KAYA İSTANBUL-1 29 GÜNER YENER İSTANBUL-1 30 NURDAN ÜNVER İSTANBUL-1 31 HAKAN BİLGEHAN İSTANBUL-1 32 ESMA KARA İSTANBUL-1 33 EMİRHAN TURAN İSTANBUL-1 34 CENK VERDİ İSTANBUL-1 35 UTKU URAZ AYDIN İSTANBUL-2 1 AHMET ŞIK İSTANBUL-2 2 MISRA ÖZ İSTANBUL-2 3 ZEYNEP ESMERAY ÖZADIKTI İSTANBUL-2 4 KORAY DOĞAN URBAR İSTANBUL-2 5 YILMAZ ASLANTÜRK İSTANBUL-2 6 ŞERİF ÖZGÜR URFA İSTANBUL-2 7 FATMAGÜL ERYILMAZ ŞENVARDAR İSTANBUL-2 8 ATAKAN ÖZSOY İSTANBUL-2 9 ENES KARAKAŞ İSTANBUL-2 10 EVİN DOĞU İSTANBUL-2 11 SENNUR SIRBUDAK İSTANBUL-2 12 NACİYE BABALIK İSTANBUL-2 13 BOGOS MASİS KÜRKÇÜGİL İSTANBUL-2 14 METİN AKIN İSTANBUL-2 15 EMRAH YALÇIN İSTANBUL-2 16 ELİF DAMLA İLGİN İSTANBUL-2 17 HASAN HÜSEYİN ŞENSES İSTANBUL-2 18 BAHA AYDIN İSTANBUL-2 19 MEHMET KÖKSAL İSTANBUL-2 20 TUĞRUL EYLÜL CERRAHOĞLU İSTANBUL-2 21 KAYACAN ÇENGEL İSTANBUL-2 22 OZAN ERBAŞ İSTANBUL-2 23 CAN YILMAZ KAYA İSTANBUL-2 24 DERSİM ŞAN GENÇ İSTANBUL-2 25 EREN IŞIKBAŞ İSTANBUL-2 26 MERTCAN İLGÖZ İSTANBUL-2 27 HASAN KARAYİĞİT İSTANBUL-3 1 ERKAN BAŞ İSTANBUL-3 2 MERYEM GÖKTEPE TÜRKMEN İSTANBUL-3 3 UMUR EKREM TALU İSTANBUL-3 4 YAPRAK DİDEM KORYÜREK ARMUTLU İSTANBUL-3 5 ÖZLEM TEKE İSTANBUL-3 6 FEREMEZ TUNCAY İSTANBUL-3 7 JİYAN AYBAR İSTANBUL-3 8 AYLİN DOĞAN İSTANBUL-3 9 BİLGEHAN TUBA TİRYAKİ İSTANBUL-3 10 NİLAY BARKIN İSTANBUL-3 11 NİLER ALBAYRAK İSTANBUL-3 12 EKREM ERDİN İSTANBUL-3 13 VEYSEL DÖNMEZ İSTANBUL-3 14 AHMET ORAL İSTANBUL-3 15 EBRU KIRANER İSTANBUL-3 16 MUHAMMED ÇELİK İSTANBUL-3 17 SAADET ÖZSOY İSTANBUL-3 18 FERHAT ÇELİKOĞLU İSTANBUL-3 19 ÖMER TURA İSTANBUL-3 20 ALEV SANATLIOĞLU İSTANBUL-3 21 SİNEM MERTCAN UĞURDOĞAN İSTANBUL-3 22 TANYEL SÜZER İSTANBUL-3 23 ÜMİT DENİZ İSTANBUL-3 24 FATMA BERAZZİOĞLU İSTANBUL-3 25 SERKAN GENÇ İSTANBUL-3 26 GÜNGÖR KAYA İSTANBUL-3 27 GÖZDE ÖZEL İSTANBUL-3 28 NİLGÜN TUTAK İSTANBUL-3 29 ŞAHİN ÖZSOY İSTANBUL-3 30 ÖZGE İNCE İSTANBUL-3 31 ANIL GÜLER İSTANBUL-3 32 YAĞMUR ÇETİN İSTANBUL-3 33 NURHAK GÖRKEM DOĞAN İSTANBUL-3 34 İLKİN ERKORKUT İSTANBUL-3 35 GİZEM YERİK İSTANBUL-3 36 GÜN ÇAĞ AYDIN İZMİR-2 1 İRFAN DEĞİRMENCİ İZMİR-2 2 MEHMET KANİ İZMİR-2 3 ESER ATAK İZMİR-2 4 ADALET KUL İZMİR-2 5 ÖZLEM AVCI İZMİR-2 6 AYDIN TEPE İZMİR-2 7 AYKUT YÜKSEL İZMİR-2 8 DENİZ KONDİL İZMİR-2 9 MEVLUDA SENA YAZIBAĞLI SELANİK İZMİR-2 10 ALİ HAYDAR ÖZTÜRK İZMİR-2 11 GÜZEL ÖZTÜRK İZMİR-2 12 OYA OYBİR MİDİLLİ İZMİR-2 13 BEYZA YAMAN İZMİR-2 14 MELİS AYDINLI KARABÜK 1 GÜNUZ FULYA UZ KARABÜK 2 ARZU GENLİK KARABÜK 3 ÖZÜM HANCI KARAMAN 1 EZGİ GÜLŞEN KARAMAN 2 KENAN YILMAZ KARAMAN 3 OĞUZ YAŞARGİL KAYSERİ 1 AHMET ÇAKIR KAYSERİ 2 NAZIR KAPUSUZ KAYSERİ 3 İLAYDA TOK KAYSERİ 4 ÖZLEM DEMİR KAYSERİ 5 SERCAN LAÇIN KAYSERİ 6 EREN GÜRPINAR KAYSERİ 7 AHMET İŞBİLEN KAYSERİ 8 BERİL KARABULUT KAYSERİ 9 CEVHER ÖZBOLAT KAYSERİ 10 AYSEL DUMAN KIRKLARELİ 1 ZEYNEP BİLGİÇ KIRKLARELİ 2 YILMAZ BİÇER KIRKLARELİ 3 DENİZ ÖZTÜRK KIRŞEHİR 1 SİNAN YILDIIRM KIRŞEHİR 2 FUNDAGÜL DEMİRKOL KONYA 1 BİLAL ORTAKALAYCI KONYA 2 PINAR BABİR KONYA 3 İBRAHİM ALTINPINAR KONYA 4 BİLGE KAAN ÖZDAL KONYA 5 YUNUS KOCA KONYA 6 MUHAMMED ENES AKUĞUR KONYA 7 AYŞE BAĞLAMIŞ KONYA 8 DENİZ CAN AYDIN KONYA 9 YAĞMUR TOK AL KONYA 10 MAHİ ÖZNUR BİLEN KONYA 11 CENAN ŞARMAN UTKU KONYA 12 ÖMER ERYETKİN KONYA 13 NURCAN KAYA KONYA 14 SERKAN TUNÇ KEÇELİ KONYA 15 AYŞE ERDOĞAN KÜTAHYA 1 İBRAHİM BEYTULLAH SAYAR KÜTAHYA 2 ADNAN PAK KÜTAHYA 3 MUSTAFA ÖZMEN KÜTAHYA 4 BURAK ŞERİF KARATEKE KÜTAHYA 5 UTKU ÇİFCİ MERSİN 1 HAKAN GÜNEŞ MERSİN 2 EBRU ÇERÇİ MERSİN 3 BÜLENT UFUK ATEŞ MERSİN 4 GENCER BAYKUL MERSİN 5 ŞİLAN EKİNCİ MERSİN 6 UĞURCAN ESİROĞLU MERSİN 7 AYŞE SİBEL LEVENT MERSİN 8 ALİ HAKAN ÇETİN MERSİN 9 TENZİLE YADİGAR AK MERSİN 10 OĞUZ ÖZCANLI MERSİN 11 OLCAY YILMAZ ULUĞ MERSİN 12 KAMURAN GÜNAY MERSİN 13 DENİZ ARSLAN MUĞLA 1 MEHMET ASLANTUĞ MUĞLA 2 NEŞE TUNCER GÜNGÜT MUĞLA 3 OSMAN GÜLGÜN MUĞLA 4 MEHMET YAPICI MUĞLA 5 YAĞMUR ÖZGÜR GÜVEN MUĞLA 6 FÜSUN ÜNLÜSOY MUĞLA 7 NEŞET KARADAĞ NEVŞEHİR 1 HAYRETTİN BAYER NEVŞEHİR 2 GÜLÇİN AKSU DENİZHAN NEVŞEHİR 3 İLKE KUMARTAŞLIOĞLU SAÇMALIOĞLU NİĞDE 1 ELİF ÖNDER NİĞDE 2 KEREM TANILKAN NİĞDE 3 EKİN DİCLE ERBİLGİN ORDU 1 AYŞEGÜL AYDIN ŞENGÖZ ORDU 2 ERTUĞRUL KAHRAAMN ORDU 3 MERT EFE ORDU 4 DENİZ ARSLANTÜRK ORDU 5 TANSU AYIK ORDU 6 HAKAN DUYAN OSMANİYE 1 SABİHA GÜNDÜZALP OSMANİYE 2 MUSTAFA DENİZLİ OSMANİYE 3 ONUR TOSUNÖZ OSMANİYE 4 BURAK SARIBIYIK RİZE 1 BİLSAY KANAT RİZE 2 METİN KARADENİZ RİZE 3 AYBÜKE GEZEREL SAKARYA 1 SAADET DİRİARIN SAKARYA 2 PELİN SÖNMEZ SAKARYA 3 UĞUR ALET SAKARYA 4 İNCİNUR ALA SAKARYA 5 PELİN KISA SAKARYA 6 ŞEVVAL LEYLA KOCAMAN SAKARYA 7 YUNUS EMRE GÖÇENOĞLU SAKARYA 8 ONUR YANAR SAMSUN 1 ARSLAN BOLAT SAMSUN 2 ÖZGE GÖKSU SAMSUN 3 TUNAHAN GÖK SAMSUN 4 ONUR ÇELİK SAMSUN 5 GÜLCAY KAYA SAMSUN 6 HİLMİ ÖZDEMİR SAMSUN 7 ARAL DEMİRCAN SAMSUN 8 KEMAL SERDAR ERBİL SAMSUN 9 BUSE BADE İSKENT SİNOP 1 NURHAN ÇAYLI SİNOP 2 ÇAĞLA KURT SİVAS 1 KÖKSAL TEK SİVAS 2 YAĞMUR AKIN SİVAS 3 VELİ REÇBER SİVAS 4 HAKAN TEKŞEN SİVAS 5 YUSUF AKGEDİK TEKİRDAĞ 1 BİLGE SEÇKİN ÇETİNKAYA TEKİRDAĞ 2 MEHMET AYTEKİN TEKİRDAĞ 3 EMR SEVİLMİŞ TEKİRDAĞ 4 İSMAİL ÖZTOK TEKİRDAĞ 5 BETÜL OKUYAN TEKİRDAĞ 6 GÜLENAY SUNA TEKİRDAĞ 7 KARDELEN EVCİMEN TEKİRDAĞ 8 ERKAN ÖZGÜR MUTLUCAN TOKAT 1 ERDOĞAN KILINÇ TOKAT 2 HARUN KILIÇOĞLU TOKAT 3 EMİN AKBABA TOKAT 4 DİLEK FERDA YAMANLAR TOKAT 5 ERSİN EVRAN TRABZON 1 SÜLEYMAN HACIBEKTAŞOĞLU TRABZON 2 YAVUZ KAYNAR TRABZON 3 ÖMÜR ÖZDEMİR TRABZON 4 EMİNE SPOR TRABZON 5 ASİL MADENLİ TRABZON 6 KEMAL BAKIRCI UŞAK 1 AYŞE DEVRİM OĞUR UŞAK 2 ÖNDER AKAR UŞAK 3 AKIN METE YALOVA 1 BUKET ÇINAR GELİR YALOVA 2 EMRAH KAZDAL YALOVA 3 BURKAY HASDEMİR YOZGAT 1 ASLI YAPAR ŞAKTANLI YOZGAT 2 BEKİR ZAFER İLKEN YOZGAT 3 ASLI ŞİMŞEK YOZGAT 4 KÖKSAL KAPLAN ZONGULDAK 1 FATMA KILIÇARSLAN ZONGULDAK 2 ŞENER BOSTANCI ZONGULDAK 3 DİLAN GÜLLE ZONGULDAK 4 TÜRKAN BAYTEKİN ZONGULDAK 5 UMUR OZAN ŞAHİN
TİP, listesinde trans aktivist Esmeray Özadikti ile Niler Albayrak’ da yer verdi.

Türkiye İşçi Partisi (TİP), 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Seçimleri aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti. TİP, 51 şehirden aday çıkardı. Listede oyuncu Mehmet Aslantuğ, Gezi tutuklusu avukat Can Atalay ve Vergi Uzmanı Ozan Bingöl yer aldı.

TRANS ATTİVİSTLER DE LİSTEDE

Öte yandan TİP, listesinde trans aktivist Esmeray Özadikti ile Niler Albayrak’ da yer verdi.

İşte TİP’in tam aday listesi;

ADANA 1 DUYGU YILMAZ
ADANA 2 SEDA AŞKIN
ADANA 3 AHMET FARUK ULAŞ
ADANA 4 MESUT KOYUN
ADANA 5 UTKU ALEMDAROĞLU
ADANA 6 DİLA AKAR
ADANA 7 MERYEM MAZMAN KARTAL
ADANA 8 ONURCAN GÜRBÜZ
ADANA 9 EDA BAHAR KOCABEYLER
ADANA 10 HÜSEYİN EVGİN
ADANA 11 OĞUZCAN KILIÇ
ADANA 12 MEHMET SELİM AKMAN
ADANA 13 MUSTAFA ÇELİK
ADANA 14 SEMİH AKKIRCIK
ADANA 15 EREN ARARAT

 

AFYONKARAHİSAR 1 PINAR SİSLİTUNA
AFYONKARAHİSAR 2 LALE PELİN BEYAZIT
AFYONKARAHİSAR 3 ARDA DUVARCI
AFYONKARAHİSAR 4 SEVİL ALTIN
AFYONKARAHİSAR 5 CAFER ÖZTÜRK
AFYONKARAHİSAR 6 İBRAHİM ORBAY

AKSARAY 1 DENİZ AY
AKSARAY 2 EMİR ERSİN KAHRAMAN
AKSARAY 3 RAMAZAN KORKMAZ
AKSARAY 4 SONER ASLAN

AMASYA 1 MELİKE ÖZTÜRK ARDUÇ
AMASYA 2 EREN GÖNEN
AMASYA 3 DİLAVER ÖZTÜRK

ANKARA-2 1 ÖZGÜR AYBAŞ
ANKARA-2 2 YELDA KOÇAK URFA
ANKARA-2 3 BEKTAŞ RIZA HANEDAN
ANKARA-2 4 ÖZDİL ÜÇÖZ
ANKARA-2 5 SEVGİ HAZIR
ANKARA-2 6 ASİYE SÜLLÜ
ANKARA-2 7 FATİH ÖZAKOĞLU
ANKARA-2 8 MAHİR ÜNSAL ERİŞ
ANKARA-2 9 BARIŞ AYDOĞAN
ANKARA-2 10 YERSU BÜYÜKDAĞ
ANKARA-2 11 MUSTAFA ERTARAKÇI

ANKARA-3 1 OZAN BİNGÖL
ANKARA-3 2 MİSKET ELİF ÇONGUR
ANKARA-3 3 TUĞBA GÜRSOY
ANKARA-3 4 HEDİYE GÜLŞEN KARAKADIOĞLU
ANKARA-3 5 DİLARA MAHMURE DOLGUNYÜREK
ANKARA-3 6 EGE ARDA ANILAN
ANKARA-3 7 BEKİR TUNCAY ÇELEN
ANKARA-3 8 OZAN YURDAKAL
ANKARA-3 9 MUSTAFA KOLCU
ANKARA-3 10 EBRU BESE
ANKARA-3 11 ERSİN BEYTEMUR
ANKARA-3 12 ILGIN BARAN ÖCAL

ANTALYA 1 YUNUS BAŞARAN
ANTALYA 2 BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU
ANTALYA 3 EMİRE ULUTAŞ
ANTALYA 4 TUNCAY KOÇ
ANTALYA 5 EMİNE BÜYÜKNOHUTÇU
ANTALYA 6 AYŞE BİLGE KALIN
ANTALYA 7 EZGİ ALTINKURT SAĞLIK
ANTALYA 8 KERİM UĞUR
ANTALYA 9 GÜLİZAR KOCADAĞ
ANTALYA 10 HASAN GİRGİNEL
ANTALYA 11 AYFER GÜNEŞHAN
ANTALYA 12 AHMET ELATAŞ
ANTALYA 13 BETÜL ÜRKÜTEN
ANTALYA 14 GAMZE PELİN DEMİRCAN
ANTALYA 15 BİLGE ERK
ANTALYA 16 LEYLA ÇELEBİ
ANTALYA 17 MEHMET UTKAN ÇOBANOĞLU

ARTVİN 1 FEYZULLAH SERKAN ACAR
ARTVİN 2 TİMUR ŞİMŞEK

BALIKESİR-1 SERHAT SUHA ÖZCAN
BALIKESİR 2 MÜGE OKUR
BALIKESİR 3 AÇELYA SUNGUR
BALIKESİR 4 ŞERİFE SEVİM ŞENEL
BALIKESİR 5 OKTAY ŞÜKÜR
BALIKESİR 6 BARAN BAKIR
BALIKESİR 7 GİZEM YOĞURTÇU
BALIKESİR 8 CEM CANTAŞ
BALIKESİR 9 FATİH NİYAZİOĞLU

BAYBURT 1 AYSEL SİLİ
BİLECİK 1 CENK DİK
BİLECİK 2 CEYLAN ÖZÇELİK

BOLU 1 FİGEN ÇAKIR
BOLU 2 ERAYCAN SAFA
BOLU 3 ÖMER BARIŞ SAFİ

BURSA -1 1 MAHMUT HAKAN KOÇAK
BURSA-1 2 HELİN İLCEK
BURSA-1 3 ERHAN İMRALI
BURSA-1 4 SELAHADDİN HABİB GÖBELEZ
BURSA-1 5 TİMUR TORGAY
BURSA-1 6 EYLEM GÜN GÜNEŞ
BURSA-1 7 SUAT ŞENOCAK
BURSA-1 8 BUSENUR ÇOBAN
BURSA-1 9 ADİ MURAT DEMİRHAN
BURSA-1 10 REFAYİ REFAYİOĞLU

ÇANAKKALE 1 AYFER GÖL
ÇANAKKALE 2 REYHAN ÇALIŞKAN
ÇANAKKALE 3 MUHHAMED YAVAŞ
ÇANAKKALE 4 DORUK ULAŞ ÖZDEMİR
ÇANKIRI 1 SEVGİ ÖZLEM GÜLMEZ
ÇANKIRI 2 MURAT ÖZBEK
ÇORUM 1 HABİBE ALKAN
ÇORUM 2 CANSEVER EKER
ÇORUM 3 CAN NESİMİ KARABİBER
ÇORUM 4 ASMİN NİMET SİNGEZ

DENİZLİ 1 YAĞMUR YALÇIN
DENİZLİ 2 COŞKUN ÇETİN
DENİZLİ 3 PELİN ŞEN
DENİZLİ 4 SERDAL ATLAMIŞ
DENİZLİ 5 SERDAR AŞÇI
DENİZLİ 6 İSMAİL EGEMEN SÖYLEMEZ
DENİZLİ 7 HATİCE KİRİŞ

DÜZCE 1 ALEV İŞLER
DÜZCE 2 IRMAK SAÇKESEN
DÜZCE 3 EBRU ŞEN

EDİRNE 1 GÜRAY MUHÇU
EDİRNE 2 CANER SOYDAN
EDİRNE 3 ZELAL ÖZCAN
EDİRNE 4 İLHAN BİLECİK

ERZİNCAN 1 MÜSLİM ETLEÇ
ERZİNCAN 2 ÜNAL ÖZÇELİK

ESKİŞEHİR 1 GÖKAY BAŞAR
ESKİŞEHİR 2 FATMA GİRGİN
ESKİŞEHİR 3 AYHAN KAYA
ESKİŞEHİR 4 ASLIHAN TERE
ESKİŞEHİR 5 BEDİ UYGAR UĞURLU
ESKİŞEHİR 6 YALÇIN KOMŞU

GİRESUN 1 NİHAL MEMİŞ DİZDAR
GİRESUN 2 ÖMÜR HAKYEMEZ
GİRESUN 3 FIRAT KURTAL
GİRESUN 4 NESLİHAN ÖZAL

GÜMÜŞHANE 1 BAHADIR YAVUZ
GÜMÜŞHANE 2 ÖZLEM DOĞAN

HATAY 1 ŞERAFETTİN CAN ATALAY
HATAY 2 AYLİN AÇIKGÖZ
HATAY 3 MEHMET ALİ GÜMÜŞ
HATAY 4 EMRAH KARAÇAY
HATAY 5 HASAN AŞKAR
HATAY 6 NURCAN ÖRDEK
HATAY 7 CANSU DALOĞLU
HATAY 8 BARIŞ DAĞ
HATAY 9 ABDULHAMİT YAYAR
HATAY 10 HÜSEYİN AKGÖL
HATAY 11 ÖZLEM PARLAK

ISPARTA 1 ZÜBEYDE ARSAN
ISPARTA 2 CAFER YELSALI
ISPARTA 3 ALİ NUR DÖNMEZ
ISPARTA 4 OYLUN ERCAN

İSTANBUL-1 1 SALİHA SERA KADIGİL
İSTANBUL-1 2 ANIL DENİZCİ
İSTANBUL-1 3 ALİ RONAY
İSTANBUL-1 4 FATMA KARABULUT
İSTANBUL-1 5 SEDAT DUREL
İSTANBUL-1 6 TAYFUN BUDAK
İSTANBUL-1 7 DİDEM DOĞAN AYDEDİM
İSTANBUL-1 8 ASUMAN FAZLIOĞLU
İSTANBUL-1 9 ERDİNÇ MEHMETOĞLU
İSTANBUL-1 10 ARİF ÖZDEMİR
İSTANBUL-1 11 MAHBİP DİLEK
İSTANBUL-1 12 ÇAĞLAR ÇAĞLI
İSTANBUL-1 13 FİLİZ KILIÇ
İSTANBUL-1 14 FOTİ BENLİSOY
İSTANBUL-1 15 HARUN GÖKTEPE
İSTANBUL-1 16 MİZGİN ÖZMEN
İSTANBUL-1 17 BÜLENT YÜKSEL
İSTANBUL-1 18 ALİ İZZET ETİ
İSTANBUL-1 19 FIRAT ÇOBAN
İSTANBUL-1 20 GÖKÇE USTA
İSTANBUL-1 21 EYLEM PINAR
İSTANBUL-1 22 GÖRKEM DURU
İSTANBUL-1 23 ZEYNEP DEMİREL
İSTANBUL-1 24 OKTAY RAİF EVRENSEL
İSTANBUL-1 25 MEHMET KILIÇ
İSTANBUL-1 26 MEHMET ACAR
İSTANBUL-1 27 EZGİ CEREN IŞIK
İSTANBUL-1 28 ESİN AYDIN KAYA
İSTANBUL-1 29 GÜNER YENER
İSTANBUL-1 30 NURDAN ÜNVER
İSTANBUL-1 31 HAKAN BİLGEHAN
İSTANBUL-1 32 ESMA KARA
İSTANBUL-1 33 EMİRHAN TURAN
İSTANBUL-1 34 CENK VERDİ
İSTANBUL-1 35 UTKU URAZ AYDIN

İSTANBUL-2 1 AHMET ŞIK
İSTANBUL-2 2 MISRA ÖZ
İSTANBUL-2 3 ZEYNEP ESMERAY ÖZADIKTI
İSTANBUL-2 4 KORAY DOĞAN URBAR
İSTANBUL-2 5 YILMAZ ASLANTÜRK
İSTANBUL-2 6 ŞERİF ÖZGÜR URFA
İSTANBUL-2 7 FATMAGÜL ERYILMAZ ŞENVARDAR
İSTANBUL-2 8 ATAKAN ÖZSOY
İSTANBUL-2 9 ENES KARAKAŞ
İSTANBUL-2 10 EVİN DOĞU
İSTANBUL-2 11 SENNUR SIRBUDAK
İSTANBUL-2 12 NACİYE BABALIK
İSTANBUL-2 13 BOGOS MASİS KÜRKÇÜGİL
İSTANBUL-2 14 METİN AKIN
İSTANBUL-2 15 EMRAH YALÇIN
İSTANBUL-2 16 ELİF DAMLA İLGİN
İSTANBUL-2 17 HASAN HÜSEYİN ŞENSES
İSTANBUL-2 18 BAHA AYDIN
İSTANBUL-2 19 MEHMET KÖKSAL
İSTANBUL-2 20 TUĞRUL EYLÜL CERRAHOĞLU
İSTANBUL-2 21 KAYACAN ÇENGEL
İSTANBUL-2 22 OZAN ERBAŞ
İSTANBUL-2 23 CAN YILMAZ KAYA
İSTANBUL-2 24 DERSİM ŞAN GENÇ
İSTANBUL-2 25 EREN IŞIKBAŞ
İSTANBUL-2 26 MERTCAN İLGÖZ
İSTANBUL-2 27 HASAN KARAYİĞİT

İSTANBUL-3 1 ERKAN BAŞ
İSTANBUL-3 2 MERYEM GÖKTEPE TÜRKMEN
İSTANBUL-3 3 UMUR EKREM TALU
İSTANBUL-3 4 YAPRAK DİDEM KORYÜREK ARMUTLU
İSTANBUL-3 5 ÖZLEM TEKE
İSTANBUL-3 6 FEREMEZ TUNCAY
İSTANBUL-3 7 JİYAN AYBAR
İSTANBUL-3 8 AYLİN DOĞAN
İSTANBUL-3 9 BİLGEHAN TUBA TİRYAKİ
İSTANBUL-3 10 NİLAY BARKIN
İSTANBUL-3 11 NİLER ALBAYRAK
İSTANBUL-3 12 EKREM ERDİN
İSTANBUL-3 13 VEYSEL DÖNMEZ
İSTANBUL-3 14 AHMET ORAL
İSTANBUL-3 15 EBRU KIRANER
İSTANBUL-3 16 MUHAMMED ÇELİK
İSTANBUL-3 17 SAADET ÖZSOY
İSTANBUL-3 18 FERHAT ÇELİKOĞLU
İSTANBUL-3 19 ÖMER TURA
İSTANBUL-3 20 ALEV SANATLIOĞLU
İSTANBUL-3 21 SİNEM MERTCAN UĞURDOĞAN
İSTANBUL-3 22 TANYEL SÜZER
İSTANBUL-3 23 ÜMİT DENİZ
İSTANBUL-3 24 FATMA BERAZZİOĞLU
İSTANBUL-3 25 SERKAN GENÇ
İSTANBUL-3 26 GÜNGÖR KAYA
İSTANBUL-3 27 GÖZDE ÖZEL
İSTANBUL-3 28 NİLGÜN TUTAK
İSTANBUL-3 29 ŞAHİN ÖZSOY
İSTANBUL-3 30 ÖZGE İNCE
İSTANBUL-3 31 ANIL GÜLER
İSTANBUL-3 32 YAĞMUR ÇETİN
İSTANBUL-3 33 NURHAK GÖRKEM DOĞAN
İSTANBUL-3 34 İLKİN ERKORKUT
İSTANBUL-3 35 GİZEM YERİK
İSTANBUL-3 36 GÜN ÇAĞ AYDIN

İZMİR-2 1 İRFAN DEĞİRMENCİ
İZMİR-2 2 MEHMET KANİ
İZMİR-2 3 ESER ATAK
İZMİR-2 4 ADALET KUL
İZMİR-2 5 ÖZLEM AVCI
İZMİR-2 6 AYDIN TEPE
İZMİR-2 7 AYKUT YÜKSEL
İZMİR-2 8 DENİZ KONDİL
İZMİR-2 9 MEVLUDA SENA YAZIBAĞLI SELANİK
İZMİR-2 10 ALİ HAYDAR ÖZTÜRK
İZMİR-2 11 GÜZEL ÖZTÜRK
İZMİR-2 12 OYA OYBİR MİDİLLİ
İZMİR-2 13 BEYZA YAMAN
İZMİR-2 14 MELİS AYDINLI

KARABÜK 1 GÜNUZ FULYA UZ
KARABÜK 2 ARZU GENLİK
KARABÜK 3 ÖZÜM HANCI
KARAMAN 1 EZGİ GÜLŞEN
KARAMAN 2 KENAN YILMAZ
KARAMAN 3 OĞUZ YAŞARGİL

KAYSERİ 1 AHMET ÇAKIR
KAYSERİ 2 NAZIR KAPUSUZ
KAYSERİ 3 İLAYDA TOK
KAYSERİ 4 ÖZLEM DEMİR
KAYSERİ 5 SERCAN LAÇIN
KAYSERİ 6 EREN GÜRPINAR
KAYSERİ 7 AHMET İŞBİLEN
KAYSERİ 8 BERİL KARABULUT
KAYSERİ 9 CEVHER ÖZBOLAT
KAYSERİ 10 AYSEL DUMAN

KIRKLARELİ 1 ZEYNEP BİLGİÇ
KIRKLARELİ 2 YILMAZ BİÇER
KIRKLARELİ 3 DENİZ ÖZTÜRK
KIRŞEHİR 1 SİNAN YILDIIRM
KIRŞEHİR 2 FUNDAGÜL DEMİRKOL

KONYA 1 BİLAL ORTAKALAYCI
KONYA 2 PINAR BABİR
KONYA 3 İBRAHİM ALTINPINAR
KONYA 4 BİLGE KAAN ÖZDAL
KONYA 5 YUNUS KOCA
KONYA 6 MUHAMMED ENES AKUĞUR
KONYA 7 AYŞE BAĞLAMIŞ
KONYA 8 DENİZ CAN AYDIN
KONYA 9 YAĞMUR TOK AL
KONYA 10 MAHİ ÖZNUR BİLEN
KONYA 11 CENAN ŞARMAN UTKU
KONYA 12 ÖMER ERYETKİN
KONYA 13 NURCAN KAYA
KONYA 14 SERKAN TUNÇ KEÇELİ
KONYA 15 AYŞE ERDOĞAN

KÜTAHYA 1 İBRAHİM BEYTULLAH SAYAR
KÜTAHYA 2 ADNAN PAK
KÜTAHYA 3 MUSTAFA ÖZMEN
KÜTAHYA 4 BURAK ŞERİF KARATEKE
KÜTAHYA 5 UTKU ÇİFCİ

MERSİN 1 HAKAN GÜNEŞ
MERSİN 2 EBRU ÇERÇİ
MERSİN 3 BÜLENT UFUK ATEŞ
MERSİN 4 GENCER BAYKUL
MERSİN 5 ŞİLAN EKİNCİ
MERSİN 6 UĞURCAN ESİROĞLU
MERSİN 7 AYŞE SİBEL LEVENT
MERSİN 8 ALİ HAKAN ÇETİN
MERSİN 9 TENZİLE YADİGAR AK
MERSİN 10 OĞUZ ÖZCANLI
MERSİN 11 OLCAY YILMAZ ULUĞ
MERSİN 12 KAMURAN GÜNAY
MERSİN 13 DENİZ ARSLAN

MUĞLA 1 MEHMET ASLANTUĞ
MUĞLA 2 NEŞE TUNCER GÜNGÜT
MUĞLA 3 OSMAN GÜLGÜN
MUĞLA 4 MEHMET YAPICI
MUĞLA 5 YAĞMUR ÖZGÜR GÜVEN
MUĞLA 6 FÜSUN ÜNLÜSOY
MUĞLA 7 NEŞET KARADAĞ

NEVŞEHİR 1 HAYRETTİN BAYER
NEVŞEHİR 2 GÜLÇİN AKSU DENİZHAN
NEVŞEHİR 3 İLKE KUMARTAŞLIOĞLU SAÇMALIOĞLU

NİĞDE 1 ELİF ÖNDER
NİĞDE 2 KEREM TANILKAN
NİĞDE 3 EKİN DİCLE ERBİLGİN

ORDU 1 AYŞEGÜL AYDIN ŞENGÖZ
ORDU 2 ERTUĞRUL KAHRAAMN
ORDU 3 MERT EFE
ORDU 4 DENİZ ARSLANTÜRK
ORDU 5 TANSU AYIK
ORDU 6 HAKAN DUYAN

OSMANİYE 1 SABİHA GÜNDÜZALP
OSMANİYE 2 MUSTAFA DENİZLİ
OSMANİYE 3 ONUR TOSUNÖZ
OSMANİYE 4 BURAK SARIBIYIK

RİZE 1 BİLSAY KANAT
RİZE 2 METİN KARADENİZ
RİZE 3 AYBÜKE GEZEREL

SAKARYA 1 SAADET DİRİARIN
SAKARYA 2 PELİN SÖNMEZ
SAKARYA 3 UĞUR ALET
SAKARYA 4 İNCİNUR ALA
SAKARYA 5 PELİN KISA
SAKARYA 6 ŞEVVAL LEYLA KOCAMAN
SAKARYA 7 YUNUS EMRE GÖÇENOĞLU
SAKARYA 8 ONUR YANAR

SAMSUN 1 ARSLAN BOLAT
SAMSUN 2 ÖZGE GÖKSU
SAMSUN 3 TUNAHAN GÖK
SAMSUN 4 ONUR ÇELİK
SAMSUN 5 GÜLCAY KAYA
SAMSUN 6 HİLMİ ÖZDEMİR
SAMSUN 7 ARAL DEMİRCAN
SAMSUN 8 KEMAL SERDAR ERBİL
SAMSUN 9 BUSE BADE İSKENT

SİNOP 1 NURHAN ÇAYLI
SİNOP 2 ÇAĞLA KURT
SİVAS 1 KÖKSAL TEK
SİVAS 2 YAĞMUR AKIN
SİVAS 3 VELİ REÇBER
SİVAS 4 HAKAN TEKŞEN
SİVAS 5 YUSUF AKGEDİK

TEKİRDAĞ 1 BİLGE SEÇKİN ÇETİNKAYA
TEKİRDAĞ 2 MEHMET AYTEKİN
TEKİRDAĞ 3 EMR SEVİLMİŞ
TEKİRDAĞ 4 İSMAİL ÖZTOK
TEKİRDAĞ 5 BETÜL OKUYAN
TEKİRDAĞ 6 GÜLENAY SUNA
TEKİRDAĞ 7 KARDELEN EVCİMEN
TEKİRDAĞ 8 ERKAN ÖZGÜR MUTLUCAN

TOKAT 1 ERDOĞAN KILINÇ
TOKAT 2 HARUN KILIÇOĞLU
TOKAT 3 EMİN AKBABA
TOKAT 4 DİLEK FERDA YAMANLAR
TOKAT 5 ERSİN EVRAN

TRABZON 1 SÜLEYMAN HACIBEKTAŞOĞLU
TRABZON 2 YAVUZ KAYNAR
TRABZON 3 ÖMÜR ÖZDEMİR
TRABZON 4 EMİNE SPOR
TRABZON 5 ASİL MADENLİ
TRABZON 6 KEMAL BAKIRCI

UŞAK 1 AYŞE DEVRİM OĞUR
UŞAK 2 ÖNDER AKAR
UŞAK 3 AKIN METE

YALOVA 1 BUKET ÇINAR GELİR
YALOVA 2 EMRAH KAZDAL
YALOVA 3 BURKAY HASDEMİR

YOZGAT 1 ASLI YAPAR ŞAKTANLI
YOZGAT 2 BEKİR ZAFER İLKEN
YOZGAT 3 ASLI ŞİMŞEK
YOZGAT 4 KÖKSAL KAPLAN

ZONGULDAK 1 FATMA KILIÇARSLAN
ZONGULDAK 2 ŞENER BOSTANCI
ZONGULDAK 3 DİLAN GÜLLE
ZONGULDAK 4 TÜRKAN BAYTEKİN
ZONGULDAK 5 UMUR OZAN ŞAHİN

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (1 )

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Usame Sayithan
(10.04.2023 08:32 - #2601)
bu devlete düşmanlık etmek haktır diyen xxx lara güzelleeme yapma admin bey
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi