AK PARTİ RİZE'DE ADAYLIK SÜREÇLERİNİ TAMAMLADI

Siyaset 20.02.2024 - 21:33, Güncelleme: 20.02.2024 - 21:33 8007+ kez okundu.
 

AK PARTİ RİZE'DE ADAYLIK SÜREÇLERİNİ TAMAMLADI

İlçe seçim Kuruluna Rize Belediye Başkan adayı, Meclis üye adayları ile Belde Başkan ve Belediye Meclis Üye aday listelerini teslim eden AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar “Bu sürecin büyük bir titizlikle ince eleyip sık dokunarak, tamamlandığını ifade etmek isterim” dedi.
İlçe seçim Kuruluna Rize Belediye Başkan adayı, Meclis üye adayları ile Belde Başkan ve Belediye Meclis Üye aday listelerini teslim eden AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar “Bu sürecin büyük bir titizlikle ince eleyip sık dokunarak, tamamlandığını ifade etmek isterim” dedi.   26.ve 27 Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili AK Parti Rize İl Koordinatörü Av. Salih Cora ve Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize İl Seçim İşleri Başkanı Ali Fuat Yağcı ve AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak  2024 Mahalli İdare seçimleri için Rize Belediye Başkan adayı, Belediye Meclisi üyeleri ile İl Genel Meclisi üye aday listeleri, Merkeze bağlı üç beldenin Belediye Başkan adayları ile Belde Belediye Meclis Üyesi adaylarının listesini Rize Merkez İlçe Seçim kuruluna teslim etti.   İl Koordinatörü Salih Cora yaptığı açıklamada : “Bugün itibarıyla Rize Merkez İlçe Belediye Başkan adayı listesi,  Belediye Meclisi asil, yedek, kontenjan üye adayı listesi, İl Genel Meclis asil, yedek üye listesi ayrıca Rize Merkezdeki Salarha, Kendirli ve Muradiye Beldelerimizin Başkan ve Meclis asil, yedek üye adayları listesini  İlçe Seçim Kuruluna teslim ettik, alındı belgemizi teslim aldık. 31 Mart seçimlerine ilişkin Rize’nin tamamında tüm ilçelerinde listelerimizi eksiksiz bir şekilde teslim ederek, bu şekilde 31 Mart sürecine resmi olarak başlamış olduk. İnşallah seçimlerimizin Rize’mize, demokrasimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Emeği geçen başta İl Başkanımıza, Merkez İlçe Başkanımıza, Seçim koordinasyon Merkezi ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.   İl Başkanı Hikmet Ayar yaptığı açıklamada ; “ Bugün itibariyle 2024 Mahalli İdare seçimleri için Rize Belediye Başkan adayı, Belediye Meclisi üye adayları ile İl Genel Meclisi üye aday listelerimizi, Merkeze bağlı üç beldemizin Belediye Başkan adayları ile Belde Belediye Meclis Üyesi aday listelerimizi İlçe Seçim kuruluna teslim ettik. Dün itibariyle de diğer ilçelerimizin dosyalarını İlçe Seçim Kurullarına teslim etmiştik. Bu sürecin büyük bir titizlikle ince eleyip sık dokunarak, tamamlandığını ifade etmek isterim. Seçilen adaylarımızın genelde ülkemize özelde Rize’mize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Listelerde yer alan asil, yedek ve kontenjan üye adaylarımıza başarılar diliyorum. İnşallah 31 Mart akşamı listelere giren tüm adaylarımız halkımızın teveccühüne mazhar olarak seçilebilme hakkına da erişmiş olur” dedi.    26.ve 27 Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili AK Parti Rize İl Koordinatörü Av. Salih Cora ve Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize İl Seçim İşleri Başkanı Ali Fuat Yağcı ve AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak  2024 Mahalli İdare seçimleri için Rize Belediye Başkan adayı, Belediye Meclisi üyeleri ile İl Genel Meclisi üye aday listeleri, Merkeze bağlı üç beldenin Belediye Başkan adayları ile Belde Belediye Meclis Üyesi adaylarının listesini Rize Merkez İlçe Seçim kuruluna teslim etti.
İlçe seçim Kuruluna Rize Belediye Başkan adayı, Meclis üye adayları ile Belde Başkan ve Belediye Meclis Üye aday listelerini teslim eden AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar “Bu sürecin büyük bir titizlikle ince eleyip sık dokunarak, tamamlandığını ifade etmek isterim” dedi.

İlçe seçim Kuruluna Rize Belediye Başkan adayı, Meclis üye adayları ile Belde Başkan ve Belediye Meclis Üye aday listelerini teslim eden AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar “Bu sürecin büyük bir titizlikle ince eleyip sık dokunarak, tamamlandığını ifade etmek isterim” dedi.

 

26.ve 27 Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili AK Parti Rize İl Koordinatörü Av. Salih Cora ve Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize İl Seçim İşleri Başkanı Ali Fuat Yağcı ve AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Bur ak Ak  2024 Mahalli İdare seçimleri için Rize Belediye Başkan adayı, Belediye Meclisi üyeleri ile İl Genel Meclisi üye aday listeleri, Merkeze bağlı üç beldenin Belediye Başkan adayları ile Belde Belediye Meclis Üyesi adaylarının listesini Rize Merkez İlçe Seçim kuruluna teslim etti.

 

İl Koordinatörü Salih Cora yaptığı açıklamada : “Bugün itibarıyla Rize Merkez İlçe Belediye Başkan adayı listesi,  Belediye Meclisi asil, yedek, kontenjan üye adayı listesi, İl Genel Meclis asil, yedek üye listesi ayrıca Rize Merkezdeki Salarha, Kendirli ve Muradiye Beldelerimizin Başkan ve Meclis asil, yedek üye adayları listesini  İlçe Seçim Kuruluna teslim ettik, alındı belgemizi teslim aldık. 31 Mart seçimlerine ilişkin Rize’nin tamamında tüm ilçelerinde listelerimizi eksiksiz bir şekilde teslim ederek, bu şekilde 31 Mart sürecine resmi olar ak başlamış olduk. İnşallah seçimlerimizin Rize’mize, demokrasimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Emeği geçen başta İl Başkanımıza, Merkez İlçe Başkanımıza, Seçim koordinasyon Merkezi ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

İl Başkanı Hikmet Ayar yaptığı açıklamada ; “ Bugün itibariyle 2024 Mahalli İdare seçimleri için Rize Belediye Başkan adayı, Belediye Meclisi üye adayları ile İl Genel Meclisi üye aday listelerimizi, Merkeze bağlı üç beldemizin Belediye Başkan adayları ile Belde Belediye Meclis Üyesi aday listelerimizi İlçe Seçim kuruluna teslim ettik. Dün itibariyle de diğer ilçelerimizin dosyalarını İlçe Seçim Kurullarına teslim etmiştik. Bu sürecin büyük bir titizlikle ince eleyip sık dokunarak, tamamlandığını ifade etmek isterim. Seçilen adaylarımızın genelde ülkemize özelde Rize’mize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Listelerde yer alan asil, yedek ve kontenjan üye adaylarımıza başarılar diliyorum. İnşallah 31 Mart akşamı listelere giren tüm adaylarımız halkımızın teveccühüne mazhar olar ak seçilebilme hakkına da erişmiş olur” dedi.

 

 26.ve 27 Dönem AK Parti Trabzon Milletvekili AK Parti Rize İl Koordinatörü Av. Salih Cora ve Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize İl Seçim İşleri Başkanı Ali Fuat Yağcı ve AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Bur ak Ak  2024 Mahalli İdare seçimleri için Rize Belediye Başkan adayı, Belediye Meclisi üyeleri ile İl Genel Meclisi üye aday listeleri, Merkeze bağlı üç beldenin Belediye Başkan adayları ile Belde Belediye Meclis Üyesi adaylarının listesini Rize Merkez İlçe Seçim kuruluna teslim etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi