ÇAYKUR HANGİ FABRİKAYA KAÇ İŞÇİ ALACAK. İŞTE LİSTE

Rize 28.03.2023 - 12:46, Güncelleme: 28.03.2023 - 14:03 10535+ kez okundu.
 

ÇAYKUR HANGİ FABRİKAYA KAÇ İŞÇİ ALACAK. İŞTE LİSTE

Çaykur tarafından alıncak işçilerin farikalara dğılımı belli oldu
ÇAYKUR İşçi Alımı Başvuru Şartları Belli Oldu! ÇAYKUR Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde 1365 geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. Duyurunun ardından başvuru yapacaklar detayları araştırmaya başladı. Peki, ÇAYKUR 1365 işçi alımı başvuru şartları neler, başvuru nasıl yapılır? İşte detaylar.. On binlerce vatandaşın beklediği ÇAYKUR mevsimlik işçi alımlarının detayları çıkmaya başadı. Her Yıl kadrosuna genişlemeye giden ÇAYKUR bu yıl 1365 mevsimlik işçi lacağını duyurdu.  ÇAYKUR 1365 İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN? İşe girmek isteyen geçici işçi adayları 29.03.2023 – 04.03.2023 tarihleri arası 5 işgününde İŞKUR İl ve İlçe Müdürlükleri aracılığıyla veya www.iskur.gov.tr resmi internet sitesinden müracaat edebilecekler. İşçi adayları ikamet ettikleri İl için bildirilen işyerlerimizden sadece biri için iş başvurusu yapacak. Birden çok işyeri için başvuruda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacak. İşte son bilgiler; Önceki Alım Şartlar Şu Şekildeydi: 1- 18- 50 yaş aralığında, 2- Erkek, 3- En az İlkokul mezunu, 4- Müracaat edecekleri işyerinin bağlı bulunduğu İlin İl ve İlçelerinde ikamet etme Bu yıl yapılacak işçi alımında başvuru genel şartları şu şekilde olacak: a) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, b) 18 yaşını tamamlamış olmak, c) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, ç) Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak, şartları aranır. 1365 işçi alınacak Çaykur'a rekor başvuru yapılması bekleniyo HABER:DOĞANCAN İLEK
Çaykur tarafından alıncak işçilerin farikalara dğılımı belli oldu

ÇAYKUR İşçi Alımı Başvuru Şartları Belli Oldu!

ÇAYKUR Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde 1365 geçici işçi alımı yapacağını duyurdu. Duyurunun ardından başvuru yapacaklar detayları araştırmaya başladı. Peki, ÇAYKUR 1365 işçi alımı başvuru şartları neler, başvuru nasıl yapılır? İşte detaylar..

On binlerce vatandaşın beklediği ÇAYKUR mevsimlik işçi alımlarının detayları çıkmaya başadı. Her Yıl kadrosuna genişlemeye giden ÇAYKUR bu yıl 1365 mevsimlik işçi lacağını duyurdu. 

ÇAYKUR 1365 İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN?

İşe girmek isteyen geçici işçi adayları 29.03.2023 – 04.03.2023 tarihleri arası 5 işgününde İŞKUR İl ve İlçe Müdürlükleri aracılığıyla veya www.iskur.gov.tr resmi internet sitesinden müracaat edebilecekler. İşçi adayları ikamet ettikleri İl için bildirilen işyerlerimizden sadece biri için iş başvurusu yapacak. Birden çok işyeri için başvuruda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacak.

İşte son bilgiler;

Önceki Alım Şartlar Şu Şekildeydi:
1- 18- 50 yaş aralığında,
2- Erkek,
3- En az İlkokul mezunu,
4- Müracaat edecekleri işyerinin bağlı bulunduğu İlin İl ve İlçelerinde ikamet etme

Bu yıl yapılacak işçi alımında başvuru genel şartları şu şekilde olacak:

a) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

b) 18 yaşını tamamlamış olmak,

c) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

ç) Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak, şartları aranır.

1365 işçi alınacak Çaykur'a rekor başvuru yapılması bekleniyo

HABER:DOĞANCAN İLEK

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (1 )

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Koç
(13.04.2024 20:19 - #10010)
İlk okul mezunu 18 den 45 yaşına kadar alımlar olsa daha net alımlar oluşur bu duyuru çaykurdan açıklansın işkura gittimizde tez zaman kaybetmeden kayıt oluruz geçen sene gibi olmasın
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi