MHP 55 BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI DAHA AÇIKLADI
MHP 55 BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI DAHA AÇIKLADI
MHP'nin 31 Mart yerel seçimleri için açıklanan adaylarının tam listesi:
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart yerel seçimleri için daha önce duyurduğu 165 adayın ardından 55 yeni adayını açıkladı. Bu güncellemeyle birlikte parti, 2 il ve 53 ilçe için toplamda 220 adayını kamuoyuna duyurmuş oldu.
MHP'nin 31 Mart yerel seçimleri için açıklanan adaylarının tam listesi:
1. Kilis İl - Hasan Kara
2. Uşak İl - Sezer Ateş
3. Denizli/Serinhisar Büyükşehir İlçe - Cemal Kobaş
4. Hatay/Dörtyol Büyükşehir İlçe - Ömer Oğuz Uçar
5. Hatay/Erzin Büyükşehir İlçe - Erhan Akı
6. Afyonkarahisar/Hocalar İlçe - Hüseyin Onur Turan
7. Afyonkarahisar/İscehisar İlçe - Necati Günsel
8. Afyonkarahisar/Şuhut İlçe - Muhittin Özaşkın
9. Bolu/Dörtdivan İlçe - Kadir Altundağ
10. Bolu/Gerede İlçe - Mustafa Çiçek
11. Bolu/Göynük İlçe - Metin Ölmez
12. Bolu/Kıbrıscık İlçe - Ersin Oktay Olkan
13. Bolu/Mengen İlçe - Gültekin Uysal
14. Bolu/Mudurnu İlçe - Necdet Türker
15. Bolu/Seben İlçe - Murat Özkan
16. Bolu/Yeniçağa İlçe - Ersin Baş
17. Burdur/Ağlasun İlçe - Hasan Düden
18. Burdur/Altınyayla İlçe - Selen Kınalı
19. Burdur/Bucak İlçe - Yusuf Erdoğdu
20. Burdur/Çavdır İlçe - Süleyman Kayacan
21. Burdur/Çeltikçi İlçe - Ramazan Ezin
22. Burdur/Gölhisar İlçe - Ramazan Canural
23. Burdur/Kemer İlçe - Mehmet Altınkaynak
24. Burdur/Tefenni İlçe - Ümit Alagöz
25. Burdur/Yeşilova İlçe - Yusuf Yıldırım
26. Çankırı/Ilgaz İlçe - Ayşenur Bulamaçcı
27. Elazığ/Ağın İlçe - Ali Uslu
28. Elazığ/Keban İlçe - Yücel Doğan
29. Elazığ/Sivrice İlçe - Turgay Gündoğan
30. Karaman/Ayrancı İlçe - Yüksel Büyükkarcı
31. Karaman/Başyayla İlçe - Gürani Bulut
32. Karaman/Ermenek İlçe - Soydan Evcı
33. Karaman/Kâzımkarabekir İlçe - Nurullah Necat Güven
34. Karaman/Sariveliler İlçe - Mehmet İlgün
35. Kars/Akyaka İlçe - Halil Kerem Aydın
36. Kars/Arpaçay İlçe - Erdal Mert
37. Kars/Diğor İlçe - Yener Kaya
38. Kars/Kağızman İlçe - Emrullah Koman
39. Kars/Sarıkamış İlçe - Serdar Kılıç
40. Kars/Selim İlçe - Ali Elma
41. Kars/Susuz İlçe - Orhan Şarkir
42. Kastamonu/Abana İlçe - Hasan Özlü
43. Kastamonu/Ağlı İlçe - Şahin Çolak
44. Kastamonu/Küre İlçe - Mustafa Canbaz
45. Kastamonu/Pınarbaşı İlçe - Lütfü İpek
46. Kırşehir/Akçakent İlçe - Musa Şahin
47. Kırşehir/Akpinar İlçe - Erdal Urcan
48. Kırşehir/Boztepe İlçe - Musa Ceylan
49. Kırşehir/Çiçekdağı İlçe - Ahmet Hikmet Erdoğan
50. Kırşehir/Mucur İlçe - Fatih Yıldırım
51. Kütahya/Altıntaş İlçe - Hikmet Tunç
52. Kütahya/Aslanapa İlçe - Gökhan Gürel
53. Kütahya/Çavdarhisar İlçe - Halil İbrahim Topbaş
54. Kütahya/Domanic İlçe - Sahvet Ertürk
55. Kütahya/Dumlupınar İlçe - Yavuz Karaayvaz
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.