RİZE'DE DEV YARIŞMA

Eğitim 15.03.2023 - 22:36, Güncelleme: 15.03.2023 - 22:36 8610+ kez okundu.
 

RİZE'DE DEV YARIŞMA

Mesleki yarışmalar kapsamında İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi kız öğrencileri arasında düzenlenen Genç Nidâ Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmaları il finali tamamlandı.
MESLEKİ YARIŞMALAR İL FİNALİNDE ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU Mesleki yarışmalar kapsamında İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi kız öğrencileri arasında düzenlenen Genç Nidâ Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmaları il finali tamamlandı. Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık yarışmaları 28 kız öğrencinin katılımıyla Şehit Erhan Dural Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen programla yapıldı. İmam hatip ortaokulları ve anadolu imam hatip liseleri öğrencilerinin yer aldığı 4 farklı  yarışmada ödüller sahiplerini buldu. Katılımcıların tamamına çeşitli hediyelerin verildiği yarışmanın jüri koltuğunda Emine KILIÇ (Rize Müftülüğü), Rumeysa UYSAL, Fatmanur KESKİN (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi), Şeyma BIYIK (Çamlıhemşin Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni), Ayşe PINAR'ın ( Ardeşen Alpaslan Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni) bulunduğu yarışmada ödül alan öğrencilerimiz ise;  Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuması (Ortaokul)  1- Hatice Sare TÜRÜT Rize İmam Hatip Ortaokulu 2- Ayşenur YILMAZ Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu 3- Ümmühan Halime KAR Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi  Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması (Ortaokul) 1- Rümeysa SATIR Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi  2- Meryem Feyza ERDOĞAN Rize İmam Hatip Ortaokulu 3- Hayrunnis Gül MUTLU Osman Erkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuması (Lise)  1- Müberra SAKA Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  2- Nurcan GÖZCÜ Rabi Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  3- Merve KANDEMİR Osman Erkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması (Lise) 1-  Beyzanur GÜR Çayeli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  2- Elif KAR Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  3- Büşra AZAR Kalkandere Anadolu İmam Hatip Lisesi    katılım sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor derece alan öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyoruz.
Mesleki yarışmalar kapsamında İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi kız öğrencileri arasında düzenlenen Genç Nidâ Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmaları il finali tamamlandı.

MESLEKİ YARIŞMALAR İL FİNALİNDE ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU

Mesleki yarışmalar kapsamında İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi kız öğrencileri arasında düzenlenen Genç Nidâ Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmaları il finali tamamlandı.

Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık yarışmaları 28 kız öğrencinin katılımıyla Şehit Erhan Dural Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen programla yapıldı. İmam hatip ortaokulları ve anadolu imam hatip liseleri öğrencilerinin yer aldığı 4 farklı  yarışmada ödüller sahiplerini buldu.

Katılımcıların tamamına çeşitli hediyelerin verildiği yarışmanın jüri koltuğunda Emine KILIÇ (Rize Müftülüğü), Rumeysa UYSAL, Fatmanur KESKİN (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi), Şeyma BIYIK (Çamlıhemşin Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni), Ayşe PINAR'ın ( Ardeşen Alpaslan Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni) bulunduğu yarışmada ödül alan öğrencilerimiz ise; 

Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuması (Ortaokul) 

1- Hatice Sare TÜRÜT Rize İmam Hatip Ortaokulu

2- Ayşenur YILMAZ Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Ortaokulu

3- Ümmühan Halime KAR Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması (Ortaokul)

1- Rümeysa SATIR Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi 

2- Meryem Feyza ERDOĞAN Rize İmam Hatip Ortaokulu

3- Hayrunnis Gül MUTLU Osman Erkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Genç Nida Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuması (Lise) 

1- Müberra SAKA Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

2- Nurcan GÖZCÜ Rabi Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

3- Merve KANDEMİR Osman Erkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması (Lise)

1-  Beyzanur GÜR Çayeli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

2- Elif KAR Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 

3- Büşra AZAR Kalkandere Anadolu İmam Hatip Lisesi 

 

katılım sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor derece alan öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyoruz.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi