RİZE’NİN FOTOĞRAFINI ÇEKİYORUZ

Rize 10633 kez okundu.
 

RİZE’NİN FOTOĞRAFINI ÇEKİYORUZ

KAÇAK YAPILAŞMAYLA ETKİN MÜCADELE EDECEĞİZ.
Rize’nin çözülemeyecek sorununun olmadığını, birlikte etkin çalışma ile Rize’yi kalkındıracakkarını söyledi    Haber  Çiğdem Hacıfazlıoğlu  Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Rize Valisi olarak atanan ve 20 gün önce göreve başlayan Rize Valisi İhsan Selim Baydaş  Rize’de görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Basın mensupları ike sohbet eden Baydaş “Rize’yi hep birlikte kaşkındıracağız” dedi.  RİZE’NİN FOTOĞRAFINI ÇEKİYORUZ Rize Valisİ ihsan Selim Baydaş kente geldiği gün itibariyle şehrin ihtiyaçlarını, önceliklerini tespit etmek için fotoğraf çekimi döneminde olduklarını sonuca göre odak noktakarı üzerinde yoğunlaşacaklarını söyledi.vali Baydaş” Çok çalışacağız, çok çalıştıracağız ve el birliği ile Rize’de çözülmedik mesele bırakmatacağız “dedi.          TURİZMİ 12 AYA YAYMALIYIZ.  Turizmin çelitlenrilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Baydaş “ Rize çok sayıda alternatif turizm potansiyeline sahip Bu potansiyelin etkinleştirilmesi ve yağılan turizmin çeşitlendirilmesi gerek. Turiz mi 12 aya yaymalıyız. Mevcut turizm alanlarımızın iyileştirilerek , bakir yaylalarımızın turizme kazandırılması noktadında çalışma yürütmeliyiz. KAÇAK YAPILAŞMAYLA ETKİN MÜCADELE EDECEĞİZ. Kaçak yapılaşmayla bir çalışma başlattıklarını, çalışmanın neticesine göre yol haritadı oluşturacaklarını kaydeden Vali Baydaş “ Havalimanının açılmasına paralel olarak giderek artan konaklama ihtiyacına karşılık kaçak tesisler yapıldığını biliyoruz. Bu konuda çok net tedbirler alacağız. Çalışma kurulumuzun tespitlerinin ardından yol haritası çizecez. Ruhsatlı konaklamada kriterler ne ise ona göre yol çizecez.                    RİZE’DE ÜSTESİNDEN GELİNEMEYECEK MESELE YOK. Rize’yi tanıyan bir Vali olarak çözülemeyecek sorun gözlemlemediğini söyleyen Vali Baydaş “Rize’nin çok muazzam gelişim gösterdiğini gördüm. Kentsel dönüşümler örnek bir uygulama. Havaalanı gurur duyacağımız yatırım. Kojistik merkez ülkenin 4.büyük lojistiği ve Karadenizin ticari yönünü değiltirecek yatırım. İnanılmaz işler yapıldı. Bizde hızlandırılması gereken işkerle ilgilenecez. En fazla trafikle ilgili sorun dike getiriliyor. Çok sayıda araç mevcut ve şehir sıkışık. Bunun için de alternatif güzergahlar ve ulaşım mekanizmaları oluşturulacaktır. Kaçak yapılaşma ile ilgili çaluşma ekibi oluşturuyoruz. Mevcut olan sorunlar planlı bşr şekilde kısa sürede toparlanacaktır.            SPOR GENÇLİK CE EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZ OLACAK.                Her okulun bir spor klübü olacak    Spor ve eğitimle ilgili yoğun çalışmalara şahit olacaksınız. Tabanı sporla olgunlaştırmak istiyoruz. Spor gençlik eğitim ağırlıklı  olacak.
KAÇAK YAPILAŞMAYLA ETKİN MÜCADELE EDECEĞİZ.

Rize’nin çözülemeyecek sorununun olmadığını, birlikte etkin çalışma ile Rize’yi kalkındıracakkarını söyledi   

Haber  Çiğdem Hacıfazlıoğlu 

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Rize Valisi olarak atanan ve 20 gün önce göreve başlayan Rize Valisi İhsan Selim Baydaş  Rize’de görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Basın mensupları ike sohbet eden Baydaş “Rize’yi hep birlikte kaşkındıracağız” dedi. 

RİZE’NİN FOTOĞRAFINI ÇEKİYORUZ

Rize Valisİ ihsan Selim Baydaş kente geldiği gün itibariyle şehrin ihtiyaçlarını, önceliklerini tespit etmek için fotoğraf çekimi döneminde olduklarını sonuca göre odak noktakarı üzerinde yoğunlaşacaklarını söyledi. vali Baydaş” Çok çalışacağız, çok çalıştıracağız ve el birliği ile Rize’de çözülmedik mesele bırakmatacağız “dedi.         

TURİZMİ 12 AYA YAYMALIYIZ. 

Turizmin çelitlenrilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Baydaş Rize çok sayıda alternatif turizm potansiyeline sahip Bu potansiyelin etkinleştirilmesi ve yağılan turizmin çeşitlendirilmesi gerek. Turiz mi 12 aya yaymalıyız. Mevcut turizm alanlarımızın iyileştirilerek , bakir yaylalarımızın turizme kazandırılması noktadında çalışma yürütmeliyiz.

KAÇAK YAPILAŞMAYLA ETKİN MÜCADELE EDECEĞİZ.

Kaçak yapılaşmayla bir çalışma başlattıklarını, çalışmanın neticesine göre yol haritadı oluşturacaklarını kaydeden Vali Baydaş “ Havalimanının açılmasına paralel olarak giderek artan konaklama ihtiyacına karşılık kaçak tesisler yapıldığını biliyoruz. Bu konuda çok net tedbirler alacağız. Çalışma kurulumuzun tespitlerinin ardından yol haritası çizecez. Ruhsatlı konaklamada kriterler ne ise ona göre yol çizecez.                   

RİZE’DE ÜSTESİNDEN GELİNEMEYECEK MESELE YOK.

Rize’yi tanıyan bir Vali olarak çözülemeyecek sorun gözlemlemediğini söyleyen Vali Baydaş “Rize’nin çok muazzam gelişim gösterdiğini gördüm. Kentsel dönüşümler örnek bir uygulama. Havaalanı gurur duyacağımız yatırım. Kojistik merkez ülkenin 4.büyük lojistiği ve Karadenizin ticari yönünü değiltirecek yatırım. İnanılmaz işler yapıldı. Bizde hızlandırılması gereken işkerle ilgilenecez. En fazla trafikle ilgili sorun dike getiriliyor. Çok sayıda araç mevcut ve şehir sıkışık. Bunun için de alternatif güzergahlar ve ulaşım mekanizmaları oluşturulacaktır. Kaçak yapılaşma ile ilgili çaluşma ekibi oluşturuyoruz. Mevcut olan sorunlar planlı bşr şekilde kısa sürede toparlanacaktır.     
     
SPOR GENÇLİK CE EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZ OLACAK.               

Her okulun bir spor klübü olacak    Spor ve eğitimle ilgili yoğun çalışmalara şahit olacaksınız. Tabanı sporla olgunlaştırmak istiyoruz. Spor gençlik eğitim ağırlıklı  olacak.

Habere ifade bırak !
Habere Ek Video
VİDEO KUZYTV
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi