RİZESPOR ERZURUMSPOR'LA İSTANBUL'DA OYNUYOR

Spor 06.04.2023 - 13:06, Güncelleme: 06.04.2023 - 13:06 21066+ kez okundu.
 

RİZESPOR ERZURUMSPOR'LA İSTANBUL'DA OYNUYOR

Spor Toto Süper Lig'de 28. haftanın programı ve düdük çalacak hakemler Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi üzerinden açıklandı.
Spor Toto Süper Lig'de 28. haftanın programı ve düdük çalacak hakemler Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi üzerinden açıklandı. Galatasaray haftayı bay geçerken, Adana Demirspor ve Alanyaspor ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantep FK maçları nedeniyle sahaya çıkmayacak. 1.Ligde süper lig yolunda Eyup stadında Pazar günü saat 20.30'da Erzurumsporla karşılacak olan Rizespor'un müsabakasında ise Mert GÜZENGE düdük çalacak     SÜPER LİGDE HAFTANIN  PROGRAMI 7 NİSAN CUMA 20:30 Konyaspor - Antalyaspor (Direnç Tonusluoğlu) 8 NİSAN CUMARTESİ 16:00 Ankaragücü - İstanbulspor (Mustafa Kürşad Filiz) 20:30 Kasımpaşa - Trabzonspor (Burak Şeker) 9 NİSAN PAZAR 16:00 Sivasspor - Başakşehir (Arda Kardeşler) 20:30 Beşiktaş - Giresunspor (Atilla Karaoğlan) 10 Nisan Pazartesi 16:00 Kayserispor - Ümraniyespor (Zorbay Küçük) 20:30 Fatih Karagümrük - Fenerbahçe (Abdülkadir Bitigen)
Spor Toto Süper Lig'de 28. haftanın programı ve düdük çalacak hakemler Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi üzerinden açıklandı.

Spor Toto Süper Lig'de 28. haftanın programı ve düdük çalacak hakemler Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi üzerinden açıklandı.


Galatasaray haftayı bay geçerken, Adana Demirspor ve Alanyaspor ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantep FK maçları nedeniyle sahaya çıkmayacak.

1.Ligde süper lig yolunda Eyup stadında Pazar günü saat 20.30'da Erzurumsporla karşılacak olan Rizespor'un müsabakasında ise Mert GÜZENGE düdük çalacak
 

 

SÜPER LİGDE HAFTANIN  PROGRAMI


7 NİSAN CUMA

20:30 Konyaspor - Antalyaspor (Direnç Tonusluoğlu)

8 NİSAN CUMARTESİ

16:00 Ankaragücü - İstanbulspor (Mustafa Kürşad Filiz)

20:30 Kasımpaşa - Trabzonspor (Burak Şeker)

9 NİSAN PAZAR

16:00 Sivasspor - Başakşehir (Arda Kardeşler)

20:30 Beşiktaş - Giresunspor (Atilla Karaoğlan)

10 Nisan Pazartesi

16:00 Kayserispor - Ümraniyespor (Zorbay Küçük)

20:30 Fatih Karagümrük - Fenerbahçe (Abdülkadir Bitigen)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi