TFF’den canlı yayın kararı, her hafta 10 maç yayınlanacak

Karadeniz 13.03.2024 - 12:43, Güncelleme: 13.03.2024 - 12:43 8983+ kez okundu.
 

TFF’den canlı yayın kararı, her hafta 10 maç yayınlanacak

Yayınlanacak olan müsabakaların listesi şu şekilde:
TFF YouTube kanalından yapılan test yayınlarının başarılı olması sonucu her hafta TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’den birer maç olarak canlı yayınlanan maç sayısı, TFF Yönetim Kurulu’nun aldığı karar ile 10’a çıkartıldı. Yayınlanacak olan müsabakaların listesi şu şekilde: 16 Mart Cumartesi: TFF 3. Lig 1. Grup 14.00 52 Orduspor FK – Edirnespor TFF 3. Lig 2. Grup 14.00 Kemerkent Bulvarspor – TPAO Batman Petrol Spor A.Ş. TFF 3. Lig 3. Grup 14.00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar A.Ş. – Darıca Gençlerbirliği A.Ş. TFF 3. Lig 4. Grup 14.00 İDAŞ Çatalcaspor – Orduspor 1967 A.Ş. 17 Mart 2024 Pazar TFF 2. Lig Beyaz Grup 14.00 Zonguldak Kömürspor A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş. TFF 2. Lig Kırmızı Grup 14.00 Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü – Düzce Cam Düzcespor 14.00 Etimesgut Belediyespor – Amed Sportif Faaliyetler TFF 3. Lig 2. Grup 14.00 Amber Çay Eynesil Belediye Spor – Amasyaspor Futbol Kulübü TFF 3. Lig 3. Grup 14.00 Karaköprü Belediye Spor – Belediye Kütahyaspor TFF 3. Lig 4. Grup 14.00 Tokat Belediye Plevne Spor – Sebat Gençlik Spor
Yayınlanacak olan müsabakaların listesi şu şekilde:

TFF YouTube kanalından yapılan test yayınlarının başarılı olması sonucu her hafta TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’den birer maç olarak canlı yayınlanan maç sayısı, TFF Yönetim Kurulu’nun aldığı karar ile 10’a çıkartıldı.

Yayınlanacak olan müsabakaların listesi şu şekilde:

16 Mart Cumartesi:

TFF 3. Lig 1. Grup

14.00 52 Orduspor FK – Edirnespor

TFF 3. Lig 2. Grup

14.00 Kemerkent Bulvarspor – TPAO Batman Petrol Spor A.Ş.

TFF 3. Lig 3. Grup

14.00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar A.Ş. – Darıca Gençlerbirliği A.Ş.

TFF 3. Lig 4. Grup

14.00 İDAŞ Çatalcaspor – Orduspor 1967 A.Ş.

17 Mart 2024 Pazar

TFF 2. Lig Beyaz Grup

14.00 Zonguldak Kömürspor A.Ş. – Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri A.Ş.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup

14.00 Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü – Düzce Cam Düzcespor

14.00 Etimesgut Belediyespor – Amed Sportif Faaliyetler

TFF 3. Lig 2. Grup

14.00 Amber Çay Eynesil Belediye Spor – Amasyaspor Futbol Kulübü

TFF 3. Lig 3. Grup

14.00 Karaköprü Belediye Spor – Belediye Kütahyaspor

TFF 3. Lig 4. Grup

14.00 Tokat Belediye Plevne Spor – Sebat Gençlik Spor

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi