Osman KÖSEOĞLU
Köşe Yazarı
Osman KÖSEOĞLU
.
 

DÜN GECE, 40 MİLYON EMEKLİ,DAR GELİRLİ'NİN SELASI OKUNDU!

Ey AKP'li troller, Türkiye'ye Emperyalist ABD ve  Sömürgeci İngiltere'den Kayyum atandı dediğimde, başta Kendirli'de olmak üzere,beni şiddetle eleştirmiştiniz! Evet Emperyalist #ABD ve Sömürgeci İngiltere'den #Türkiye'ye #Kayyum atandı! #AKP hükümeti ,Cumhuriyet tarihinin en #zamcı hükumeti olarak tarihe geçerlerken,bir ekmek bir suya muhtaç edilen 16 milyon emekli, aile ile beraber dar gelirli yaklaşık 40 milyon insanın dün gece selaları okundu!  İğneden ipliğe, ulaşımdan  Gıda'ya marketler şimdiden itibaren etiket değiştirmeye başlayacaklar, ve olan her zaman söylediğim gibi, Açlık sınırının 13.000 TL yoksulluk sınırının 35.000 olduğu bir ekonomik düzende, Türkiye'nin yüzde 80'ni,hep beraber  etkileneceğiz! Gariban emekliye verilen %25 zam, hesaplara girmeden akaryakıt  zammı ile zaten geri alındı! Yılbaşına doğru muhtemelen Merkez Bankası Başkanı ve Mehmet Şimşek görevden alınacak! Bu olumsuz tablo, zamlar onlara bindirilecek! Yeni Yüzyıl Türkiye'sinde, Reis yeni ekonomik paketi açıklayacak ve hep beraber saf saf yine dün olduğu gibi, alkışlayıp yolumuza devam edeceğiz! Ne hikmetse; seçime yakın Gabar Dağı'ndan Karadeniz sahilinde doğalgaz Petrol fişkırıyordu ama, şimdi maalesef her yerden zamlar fışkırıyor!  Dost acı söyler! Bu faiz tüketime(sömürü) dayalı Ekonomik  sistemle, batmaya mahkumuz! Çareyi Emperyalist ABD ve sömürgeci İngiltere'de aramaya gerek yok?  Çare, 1996-97 yılında REFAH-YOL döneminde, Milli Görüş lideri Erbakan hocamızın uygulamaya soktuğu, havuz sistemi faizsiz denk bütçe sistemidir! O dönem, başta emekli olmak üzere, dar gelirli ,işçi ,Çiftçi memur herkes ,Cumhuriyet tarihinin en bolluk ve bereketli dönemini geçirmiştir! #NOT: -Kamuda derhal israfa son verilmeli,130 bin makam aracı satılarak 15-20 bine indirilmelidir! - Türkiye'nin gelecekte en büyük sorunu olacak, düzensiz göçmenler ve Suriyeliler sorunu masaya yatırılıp,en az 3-4 milyon  Suriyeli ve diğer göçmenler ülkeden acilen gönderilmelidir! - 11 TL olan yaş çay taban fiyatı acilen güncellenmeli 17-18 TL olmalıdır!
Ekleme Tarihi: 16 Temmuz 2023 - Pazar

DÜN GECE, 40 MİLYON EMEKLİ,DAR GELİRLİ'NİN SELASI OKUNDU!

Ey AKP'li troller, Türkiye'ye Emperyalist ABD ve 

Sömürgeci İngiltere'den Kayyum atandı dediğimde, başta Kendirli'de olmak üzere,beni şiddetle eleştirmiştiniz!

Evet Emperyalist #ABD ve Sömürgeci İngiltere'den #Türkiye'ye #Kayyum atandı!

#AKP hükümeti ,Cumhuriyet tarihinin en #zamcı hükumeti olarak tarihe geçerlerken,bir ekmek bir suya muhtaç edilen 16 milyon emekli, aile ile beraber dar gelirli yaklaşık 40 milyon insanın dün gece selaları okundu!

 İğneden ipliğe, ulaşımdan 
Gıda'ya marketler şimdiden itibaren etiket değiştirmeye başlayacaklar, ve olan her zaman söylediğim gibi, Açlık sınırının 13.000 TL yoksulluk sınırının 35.000 olduğu bir ekonomik düzende, Türkiye'nin yüzde 80'ni,hep beraber  etkileneceğiz!

Gariban emekliye verilen %25 zam, hesaplara girmeden akaryakıt  zammı ile zaten geri alındı!

Yılbaşına doğru muhtemelen Merkez Bankası Başkanı ve Mehmet Şimşek görevden alınacak!

Bu olumsuz tablo, zamlar onlara bindirilecek!

Yeni Yüzyıl Türkiye'sinde, Reis yeni ekonomik paketi açıklayacak ve hep beraber saf saf yine dün olduğu gibi, alkışlayıp yolumuza devam edeceğiz!

Ne hikmetse; seçime yakın Gabar Dağı'ndan Karadeniz sahilinde doğalgaz Petrol fişkırıyordu ama, şimdi maalesef her yerden zamlar fışkırıyor!
 Dost acı söyler!
Bu faiz tüketime(sömürü) dayalı Ekonomik  sistemle, batmaya mahkumuz!

Çareyi Emperyalist ABD ve sömürgeci İngiltere'de aramaya gerek yok?
 Çare, 1996-97 yılında REFAH-YOL döneminde, Milli Görüş lideri Erbakan hocamızın uygulamaya soktuğu, havuz sistemi faizsiz denk bütçe sistemidir!
O dönem, başta emekli olmak üzere, dar gelirli ,işçi ,Çiftçi memur herkes ,Cumhuriyet tarihinin en bolluk ve bereketli dönemini geçirmiştir!
#NOT: -Kamuda derhal israfa son verilmeli,130 bin makam aracı satılarak 15-20 bine indirilmelidir!

- Türkiye'nin gelecekte en büyük sorunu olacak, düzensiz göçmenler ve Suriyeliler sorunu masaya yatırılıp,en az 3-4 milyon 
Suriyeli ve diğer göçmenler ülkeden acilen gönderilmelidir!

- 11 TL olan yaş çay taban fiyatı acilen güncellenmeli 17-18 TL olmalıdır!

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (1)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
A. T
(18.07.2023 11:00 - #715)
Hani Kemal devrişi ozaman eleştirenlennvardi ozaman böyle halka aci reçete vermediler dolar 1tl mazot 900 kurş benzin 1.25 şimdi ozaman. Nüfus 60 milyon. Özelleştirme yoktu varsa devede kulak o zaman Petrol. Yoktu Karadeniz doğalgaza yoktu 1100 odali sarayda yoktu ben. Hertürlü vergimi devlete karşi her. Görevimi yaptim orta okul döneminde 1klo ekmek 1tl Şimdi 240 gram 8’5 TL biz vatandaş olarak Zarar vermedikki şimdi zarari biz ödeyeceğiz. Hakkimi. Helal etmiyorum
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi