Bayram Arif TURAN
Köşe Yazarı
Bayram Arif TURAN
 

RİZE'DE DEKİDOKULARA GEREKEN CEVAPLAR VERİLDİ

Ak Parti il Başkanı Hikmet AYAR, Rize Milletvekilleri Muhammet AVCI, Harun MERTOĞLU ile Belediye Başkanı Rahmi METİN in  dün akşan  ÇAY TV, canlı yayınında  yaptığı açıklamalar   şehirde konuşulan  dedikodulara  (şehir efsanesine dönüşen)   cevap nieteliğindeydi. Evet, Sayın Okurlarım. Son Beş yıldır iddiamdır, Ak Partinin rakibi Rize'de Ak Partililerdir diye   Soruyorum….   Recep Tayyip ERDOĞAN cıyım  deyip  (Korkudan,  sevdiğinden değil) sağda solda dedikodu üretenler, Ak Parti Genel Başkanı " KİM ? "bende sizlere soruyorum.   Ben Recep Tayyip ERDOĞAN cıyım deyip şehirde Ak Parti Milletvekilleri, ,Belediye Başkanı Rahmi METİN ve İl Başkanı Hikmet AYAR için olmadık dedikoduları kurnazca ve akla hayale gelmeyen senaryolar yazarak  üretenler ,ÇAY TV'deki programı izlediniz mi?   Özellikle programda İl Başkanı Hikmet AYAR in konuşmaları ,bütün dedikodu ve iftiralara cevap niteliğin değil miydi?   Başkan, Siyasetten hiçbir beklentisinin olmadığını, birçok kez basın toplantılarına zaten ifade etmişti. Tv programda, nüfus cüzdanının eskidiğini, tecrübesi ve deneyimini i parti teşkilatları ile birlikte vitrinde değil, daha çok müdafaa ederek sürdürdüklerini ,partilerinin orta sahası ve forvetlerinin olduğunu bunların Belediye başkanları ve milletvekilleri olduğunu belirterek, bizlerin yeni yönetim anlayışının vatandaşın kurumlardan gelen eleştirilerini gidermek ve parti teşkilatları arasında uyumu irtibatı güçlü kılmak    olduğunu belirttikten sonra, Geçmişte forvetde  oynadığını kamuoyu önünde belirtmesi bir beklentisinin olmadığının bir göstergesi değil mi?    Yine dedikoduculara soruyorum.   Hikmet AYAR'a Çayeli belediyesi teklif edildi o hayır dedi,, İlle de  Rize Belediyesi Başkanlığını isterim dediğini sokaklarda yaymaya çalışanlar, İl Başkanı Hikmet AYAR in Tv konuşmasında ,Rahmi METİN için,; Rahmi Başkan Başarılı ve hatta Rize'nin Ombudsmanı Ekrem ORHUN dan bile büyük işler yaptı sözlerine  ne diyeceksiniz. Bu sözleri  söyleyen güçlü il Başkanına inanmayacak mıyız, Yalancılar dedikoducular.   Ya Muhammet AVCI için.   Evet, bu ilin bütün yatırım ve sıkıntı yükünün  Harun MERTOĞLU nun dün akşamki konuşmalarına bakılırsa Muhammed AVCI ya kaldığını sağır sultan bile anladı. Muhammet vekile yapılan eleştirilerin birçoğu, İbrahim TÜRÜT üzerinden, yapılıyor.   Rize'de Marka bir isim olan İbrahim TÜRÜT ü illr fr  bir yerlere getirmek için mi uğraşıyor. Yapmayın etmeyin zaten son yıllarda bu şehir Siyasetçi yetiştiremiyor, yetişmiş değerleri de yıpratmayalım.   Rahmi METİN...   Görev süresi içerisindeki çalışmaları halk nezdinde taktirde karşılanan Belediye seçimlerinde muhalefetten bile oy alacak bir isim olan Rahmi METİN in değil aday gösterilmeyeceğini konuşmak ,bu halk aday olmaz diye korkusu varken, bu denli konuşmaların şehirde konuşulması abesle iştigaldir.   Bu şehrin iki sevgilisi vardır.   Biri ,Yusuf Ziya ALİM    Diğeri, Rahmi METİN dır.     NOKTA .       SEVGİLERİMLE. 
Ekleme Tarihi: 08 Eylül 2023 - Cuma

RİZE'DE DEKİDOKULARA GEREKEN CEVAPLAR VERİLDİ

Ak Parti il Başkanı Hikmet AYAR, Rize Milletvekilleri Muhammet AVCI, Harun MERTOĞLU ile Belediye Başkanı Rahmi METİN in  dün akşan  ÇAY TV, canlı yayınında  yaptığı açıklamalar   şehirde konuşulan  dedikodulara  (şehir efsanesine dönüşen)   cevap nieteliğindeydi.

Evet, Sayın Okurlarım.

Son Beş yıldır iddiamdır, Ak Partinin rakibi Rize'de Ak Partililerdir diye
 
Soruyorum….
 
Recep Tayyip ERDOĞAN cıyım  deyip  (Korkudan,  sevdiğinden değil) sağda solda dedikodu üretenler, Ak Parti Genel Başkanı " KİM ? "bende sizlere soruyorum.
 
Ben Recep Tayyip ERDOĞAN cıyım deyip şehirde Ak Parti Milletvekilleri, ,Belediye Başkanı Rahmi METİN ve İl Başkanı Hikmet AYAR için olmadık dedikoduları kurnazca ve akla hayale gelmeyen senaryolar yazarak  üretenler ,ÇAY TV'deki programı izlediniz mi?
 
Özellikle programda İl Başkanı Hikmet AYAR in konuşmaları ,bütün dedikodu ve iftiralara cevap niteliğin değil miydi?
 
Başkan, Siyasetten hiçbir beklentisinin olmadığını, birçok kez basın toplantılarına zaten ifade etmişti. Tv programda, nüfus cüzdanının eskidiğini, tecrübesi ve deneyimini i parti teşkilatları ile birlikte vitrinde değil, daha çok müdafaa ederek sürdürdüklerini ,partilerinin orta sahası ve forvetlerinin olduğunu bunların Belediye başkanları ve milletvekilleri olduğunu belirterek, bizlerin yeni yönetim anlayışının vatandaşın kurumlardan gelen eleştirilerini gidermek ve parti teşkilatları arasında uyumu irtibatı güçlü kılmak    olduğunu belirttikten sonra, Geçmişte forvetde  oynadığını kamuoyu önünde belirtmesi bir beklentisinin olmadığının bir göstergesi değil mi? 
 
Yine dedikoduculara soruyorum.
 
Hikmet AYAR'a Çayeli belediyesi teklif edildi o hayır dedi,, İlle de  Rize Belediyesi Başkanlığını isterim dediğini sokaklarda yaymaya çalışanlar, İl Başkanı Hikmet AYAR in Tv konuşmasında ,Rahmi METİN için,; Rahmi Başkan Başarılı ve hatta Rize'nin Ombudsmanı Ekrem ORHUN dan bile büyük işler yaptı sözlerine  ne diyeceksiniz. Bu sözleri  söyleyen güçlü il Başkanına inanmayacak mıyız, Yalancılar dedikoducular.
 
Ya Muhammet AVCI için.
 
Evet, bu ilin bütün yatırım ve sıkıntı yükünün  Harun MERTOĞLU nun dün akşamki konuşmalarına bakılırsa Muhammed AVCI ya kaldığını sağır sultan bile anladı. Muhammet vekile yapılan eleştirilerin birçoğu, İbrahim TÜRÜT üzerinden, yapılıyor.   Rize'de Marka bir isim olan İbrahim TÜRÜT ü illr fr  bir yerlere getirmek için mi uğraşıyor. Yapmayın etmeyin zaten son yıllarda bu şehir Siyasetçi yetiştiremiyor, yetişmiş değerleri de yıpratmayalım.
 
Rahmi METİN...
 
Görev süresi içerisindeki çalışmaları halk nezdinde taktirde karşılanan Belediye seçimlerinde muhalefetten bile oy alacak bir isim olan Rahmi METİN in değil aday gösterilmeyeceğini konuşmak ,bu halk aday olmaz diye korkusu varken, bu denli konuşmaların şehirde konuşulması abesle iştigaldir.
 
Bu şehrin iki sevgilisi vardır.
 
Biri ,Yusuf Ziya ALİM 
 
Diğeri, Rahmi METİN dır.  
 
NOKTA .
 
    SEVGİLERİMLE. 
Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (2)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Mustafa
(08.09.2023 10:22 - #1086)
Sende birak gazeteciliği akp mahalle baskanligi yap sizler yüzünden rizeli perisan
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
SANDIKTA HESAP SORALIMKİ
(08.09.2023 17:51 - #1088)
HEPİNİZ GİDECEKSİNİZ BU MELEKETI YOK ETTİNİZ BİR FABRİKA YAPAMADINIZ MESUT YILMAZIN HİZMETLERİNİ BOYA BOYA REKLAM EDERSINIZ BU MİLLET SIZI SANDIĞA GÖMMEDE GECİKMİŞTIR AK PARTI RİZEDE BİTMİŞTIR ENKAZLAR URETMEDE LİDERSİNİZ
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi