Gölge Adam
Köşe Yazarı
Gölge Adam
.
 

SEÇİM ÖNCESİ MÜDÜR ÜNVANLI KAMU ÇALIŞANLARININ ÜCRET ADALETSİZLİĞİ HALA GİDERİLMEDİ.

SEÇİM ÖNCESİ MÜDÜR ÜNVANLI KAMU ÇALIŞANLARININ ÜCRET ADALETSİZLİĞİ HALA GİDERİLMEDİ. Son yıllarda enflasyonun  çok yüksek seviyelerde seyretmesi sebbeiyle emeği ile geçinen özellikle kamu görevlileri çok zor durumda kaldı Yapılan  ek gösterge düzenlemesi bazı kamu çalışanlarının emekli aylıklarına bir nebzede olsa bir iyileştirme getirken  Şube Müdürü ve Müdür ünvanlı kadrolarda çalışanlar emrindekilerden az ücret halde bırakıldı. Milli Eğiti Müdürleri ve Şube Müdürleri emri altında  çalışan OKul Müdürü ve öğretmenlerden az  ücret alır durumda. OKul Müdürü ve öğretmenlerin ek ders ücretleri dikkate alındığında  Öğretmen, Melsek lisesi Müdürü ,Halk Eğitim Merkezi Müdürü  ve Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlerinin İlçe Müdürü ve Şube Müdürünün çok üzerinde gelir elde ettikleri açıkça görülecektir. Ocak zammı öncesi Kaymakam ,İl Müdürü,Daire Başkanı ve Genel müdür düzeyünde maaşlara yapılan iyileştirmeler sırasında unutulan Şube Müdürü ve İlçe Müdürleri adeta düz memur durumuna düşürüldü. Aynı şekilde Mal Müdürleri emirinde çalışan Gider Uzmanları ile aynı ücreti almaktadır. Keza vergi dairesi Müdürleri de emrindeki gelir uzmanları ile aynı maaaşı almaktadır. Hemşire,öğretmen ve polislerin aldıkları ücretlere baıkıldığında Şube müdrleri ile birlikte İlçelerinde temsil makamında bulunan ilçe Müdürlerinin aldığı ücret , ücret adaletine  uygun olmadığı gibi kamuda çalışma barışını bozacak bir durumdur Birileri bu adaletsizliği düzeltmezse seçim öncesi şube müdürleri çok üzülecek Demedi deme ibrahimmmmm  
Ekleme Tarihi: 05 Nisan 2023 - Çarşamba

SEÇİM ÖNCESİ MÜDÜR ÜNVANLI KAMU ÇALIŞANLARININ ÜCRET ADALETSİZLİĞİ HALA GİDERİLMEDİ.

SEÇİM ÖNCESİ MÜDÜR ÜNVANLI KAMU ÇALIŞANLARININ ÜCRET ADALETSİZLİĞİ HALA GİDERİLMEDİ.


Son yıllarda enflasyonun  çok yüksek seviyelerde seyretmesi sebbeiyle emeği ile geçinen özellikle kamu görevlileri çok zor durumda kaldı

Yapılan  ek gösterge düzenlemesi bazı kamu çalışanlarının emekli aylıklarına bir nebzede olsa bir iyileştirme getirken  Şube Müdürü ve Müdür ünvanlı kadrolarda çalışanlar emrindekilerden az ücret halde bırakıldı.

Milli Eğiti Müdürleri ve Şube Müdürleri emri altında  çalışan OKul Müdürü ve öğretmenlerden az  ücret alır durumda.

OKul Müdürü ve öğretmenlerin ek ders ücretleri dikkate alındığında  Öğretmen, Melsek lisesi Müdürü ,Halk Eğitim Merkezi Müdürü  ve Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlerinin İlçe Müdürü ve Şube Müdürünün çok üzerinde gelir elde ettikleri açıkça görülecektir.

Ocak zammı öncesi Kaymakam ,İl Müdürü,Daire Başkanı ve Genel müdür düzeyünde maaşlara yapılan iyileştirmeler sırasında unutulan Şube Müdürü ve İlçe Müdürleri adeta düz memur durumuna düşürüldü.

Aynı şekilde Mal Müdürleri emirinde çalışan Gider Uzmanları ile aynı ücreti almaktadır.

Keza vergi dairesi Müdürleri de emrindeki gelir uzmanları ile aynı maaaşı almaktadır.

Hemşire,öğretmen ve polislerin aldıkları ücretlere baıkıldığında Şube müdrleri ile birlikte İlçelerinde temsil makamında bulunan ilçe Müdürlerinin aldığı ücret , ücret adaletine  uygun olmadığı gibi kamuda çalışma barışını bozacak bir durumdur

Birileri bu adaletsizliği düzeltmezse seçim öncesi şube müdürleri çok üzülecek

Demedi deme ibrahimmmmm

 

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.