Osman KÖSEOĞLU
Köşe Yazarı
Osman KÖSEOĞLU
 

RİZELİ FETÖ KRİPTOLAR!... ERDOĞAN'A İHANET EDEN RİZELİ !

CIA, NATO,  MOSSAD destekli FETÖ terör örgütünün Türkiye Cumhuriyeti devletini yıkıp parçalamaya yönelik 15 Temmuz hain darbesinden 5 ay sonra(9 Aralık 2016) kaleme aldığım ve Rize'de birçok internet sitesi ve yere basınında yer alan ve büyük bir ses getiren "Erdoğan'a ihanet eden Rizeli Kriptolar" makalemin üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen bugün hala üzülerek söylemek gerekirse yerimizde sayıyoruz!.. Bu makale yazıldığında 11 Aralık 2018 günü makamında satımmış bir hain #FETÖ Tetikçisi tarafından şehit edilen Altuğ Verdi Rize'ye henüz tayin olmamıştı!.. 15 Temmuz darbe gecesi Üsküdar çevresinde ve köprüde vatan haini fetö'cü teröristlere karşı göstermiş olduğu kahramanca mücadeleden dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın övgüsünü kazanan, ve kısa bir zaman sonra ilimize tayin edilen Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi 11 Aralık 2018 günü, Şehit olmadan bir hafta önce Rize'de büyük bir operasyona imza atacağını çok yakın dostlarına aksettirdiğini biliyoruz.. Bu konuyla ilgili gerek imtiyaz sahibi olduğum rizevizyon ve diğer yere basında çok sayıda haber çıkmasına rağmen bugüne kadar maalesef kaydeder bir gelişme olmadı.. Özellikte Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin Rize'de Reisin memleketinde şehit edilmesi, bir gözdağı olduğu kadar, karlov suikastına benzer yanlarıyla dikkatleri çekti .. ilk iki mahkemede bireysel bir olay olarak ısrarla sosyal medyada gündeme taşınan ve kişisel bir mesele haline getirilmeye çalışılan bu vahim olayın üçüncü mahkemesi arifesinde yapılan ikinci dalga Operasyonunda yaklaşık 25 kişi gözaltına alındı.. 4-5 itirafçının ortaya çıkmasıyla bunun büyük bir FETÖ terör örgütü operasyonu olduğu ortaya çıktı.. (5.mahkeme 2 Temmuz 2020'de yapılacak)   CEVAP BELEYEN DERİN SORULAR   1- 15 Temmuz öncesi Rize Valisi N.Ç FETÖ terör örgütüne üye olmak tan halen ceza evinde, peki bunun yakın kurmayları atadığı bürokratlar nerede?.. 2- Cumhuriyet tarihinde ilk kez bir ilin Emniyet müdürü makamında şehit edildi!. Bu olay Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı yapıldığı gibi, tüm Rizelilere karşı yapılmasına rağmen, neden mahkeme süresince Rize siyaseti ve bürokrasisi davaya pek ilgi göstermedi!. 3- Özellikle darbe öncesi Rize'de bu örgüte yakın sendika sayesinde liyakat bakılmaksızın atanan bürokrat, amir ve müdürler konusunda ne gibi araştırma yapıldı?..
Ekleme Tarihi: 03 Haziran 2020 - Çarşamba

RİZELİ FETÖ KRİPTOLAR!... ERDOĞAN'A İHANET EDEN RİZELİ !

CIA, NATO,  MOSSAD destekli FETÖ terör örgütünün Türkiye Cumhuriyeti devletini yıkıp parçalamaya yönelik 15 Temmuz hain darbesinden 5 ay sonra(9 Aralık 2016) kaleme aldığım ve Rize'de birçok internet sitesi ve yere basınında yer alan ve büyük bir ses getiren


"Erdoğan'a ihanet eden Rizeli


Kriptolar" makalemin üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen bugün hala üzülerek söylemek gerekirse yerimizde sayıyoruz!..


Bu makale yazıldığında 11 Aralık 2018 günü makamında satımmış bir hain #FETÖ Tetikçisi tarafından şehit edilen Altuğ Verdi Rize'ye henüz tayin olmamıştı!..


15 Temmuz darbe gecesi Üsküdar çevresinde ve köprüde vatan haini fetö'cü teröristlere karşı göstermiş olduğu kahramanca mücadeleden dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın övgüsünü kazanan, ve kısa bir zaman sonra ilimize tayin edilen Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi 11 Aralık 2018 günü, Şehit olmadan bir hafta önce Rize'de büyük bir operasyona imza atacağını çok yakın dostlarına aksettirdiğini biliyoruz..


Bu konuyla ilgili gerek imtiyaz sahibi olduğum rizevizyon ve diğer yere basında çok sayıda haber çıkmasına rağmen bugüne kadar maalesef kaydeder bir gelişme olmadı..


Özellikte Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin Rize'de Reisin memleketinde şehit edilmesi, bir gözdağı olduğu kadar, karlov suikastına benzer yanlarıyla dikkatleri çekti

..


ilk iki mahkemede bireysel bir olay olarak ısrarla sosyal medyada gündeme taşınan ve kişisel bir mesele haline getirilmeye çalışılan bu vahim olayın üçüncü mahkemesi arifesinde yapılan ikinci dalga Operasyonunda yaklaşık 25 kişi gözaltına alındı..


4-5 itirafçının ortaya çıkmasıyla bunun büyük bir FETÖ terör örgütü operasyonu olduğu ortaya çıktı..


(5.mahkeme 2 Temmuz 2020'de yapılacak)

 

CEVAP BELEYEN DERİN SORULAR

 

1- 15 Temmuz öncesi Rize Valisi N.Ç FETÖ terör örgütüne üye olmak tan halen ceza evinde, peki bunun yakın kurmayları atadığı bürokratlar nerede?..


2- Cumhuriyet tarihinde ilk kez bir ilin Emniyet müdürü makamında şehit edildi!. Bu olay Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı yapıldığı gibi, tüm Rizelilere karşı yapılmasına rağmen, neden mahkeme süresince Rize siyaseti ve bürokrasisi davaya pek ilgi göstermedi!.


3- Özellikle darbe öncesi Rize'de bu örgüte yakın sendika sayesinde liyakat bakılmaksızın atanan bürokrat, amir ve müdürler konusunda ne gibi araştırma yapıldı?..

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.