Osman KÖSEOĞLU
Köşe Yazarı
Osman KÖSEOĞLU
.
 

Rize'de Kendini Akil İnsan Zanneden Ombudsman'lar !..

Geçen hafta gazeteciler günü Dolayısıyla Rize'de kendini ombudsman zanneden ve gelecekte de bazı beklentiler içinde olması muhtemel Demokrat zannettiğim bir şahıs Rize basınıyla ilgili yaptığı bir paylaşıma cevap mahiyetindedir!..   Rize için elini taşın altına koyan uğraşan,çabalayan emek sarfeden ve zor şartlarda(her şeyi çıkar menfaat rant görmeyen) görevlerini en iyi şekilde yerine getiren basın emekçilerini tenzih ederim..   Mental olarak halen kendilerini 1945 Almanya döneminde zanneden,kedilerini geliştiremeyen çağa ayak uyduramayan, kullandığımız teknoloji ile birlikte sosyal medyanın içine ve yanına daha yanaşamayan, (sadece isimleri var olan) Rize yerel basınına nasıl hizmet ediyorlarsa onu kamuoyunun takdirine bırakıyorum..   Şu anda Rize basınında en aktif güncel, insanların 24 saat kesintisiz haber almalarını sağlayan ve bu uğurda büyük fedakarlıklar yapıp kendilerini yenileyip çağa en iyi şekilde ayak uyduran,Rize halkının takip ettiği 90 haber akışını sağlayan, Rize'de en çok izlenen ve takip edilen haber portalları imtiyaz sahiplerinin hiçbirinin ismine yer verilmemesi,demokratik düşünülmeyen faşist bir anlayıştır !.. Yaklaşık 10 yıldan beri her şeye maddi,menfaat olarak bakmadan zor şartlarda kurup imtiyaz sahibi olduğum ve #Rize yerel basınında özellikle başta Amatör spor olmak üzere yerel ve güncel konularda ses getirici yayın ve haberlerle istim üzerinde olan ve birçok kez de başta sosyal medya'da olmak üzere Rize'deki bazi medya baronlarının saldırılarına maruz kalmamıza rağmen hamdolsun 2020'ye emin adımlarla yürümesini bildik..   Önümüzdeki Bahar ayından itibaren kamudan tam olarak özgürlüğümüze kavuştuktan sonra inşallah her zaman söylediğim gibi, milli örf ve adetlerimizden taviz vermeden yıllarca mahrum bırakılan, yüzölçümü küçük ama, Türk siyasetine damga vuran Başbakanlar şehri Rize için  çalışmaya emek vermeye devam edeceğiz ..   Bizi izlemeye devam edin..
Ekleme Tarihi: 22 Ocak 2020 - Çarşamba

Rize'de Kendini Akil İnsan Zanneden Ombudsman'lar !..

Geçen hafta gazeteciler günü Dolayısıyla Rize'de kendini ombudsman zanneden ve gelecekte de bazı beklentiler içinde olması muhtemel Demokrat zannettiğim bir şahıs Rize basınıyla ilgili yaptığı bir paylaşıma cevap mahiyetindedir!..

 
Rize için elini taşın altına koyan uğraşan,çabalayan emek sarfeden ve zor şartlarda(her şeyi çıkar menfaat rant görmeyen) görevlerini en iyi şekilde yerine getiren basın emekçilerini tenzih ederim..

 
Mental olarak halen kendilerini 1945 Almanya döneminde zanneden,kedilerini geliştiremeyen çağa ayak uyduramayan, kullandığımız teknoloji ile birlikte sosyal medyanın içine ve yanına daha yanaşamayan, (sadece isimleri var olan) Rize yerel basınına nasıl hizmet ediyorlarsa onu kamuoyunun takdirine bırakıyorum..

 
Şu anda Rize basınında en aktif güncel, insanların 24 saat kesintisiz haber almalarını sağlayan ve bu uğurda büyük fedakarlıklar yapıp kendilerini yenileyip çağa en iyi şekilde ayak uyduran,Rize halkının takip ettiği 90 haber akışını sağlayan, Rize'de en çok izlenen ve takip edilen haber portalları imtiyaz sahiplerinin hiçbirinin ismine yer verilmemesi,demokratik düşünülmeyen faşist bir anlayıştır !..


Yaklaşık 10 yıldan beri her şeye maddi,menfaat olarak bakmadan zor şartlarda kurup imtiyaz sahibi olduğum ve #Rize yerel basınında özellikle başta Amatör spor olmak üzere yerel ve güncel konularda ses getirici yayın ve haberlerle istim üzerinde olan ve birçok kez de başta sosyal medya'da olmak üzere Rize'deki bazi medya baronlarının saldırılarına maruz kalmamıza rağmen hamdolsun 2020'ye emin adımlarla yürümesini bildik..


 
Önümüzdeki Bahar ayından itibaren kamudan tam olarak özgürlüğümüze kavuştuktan sonra inşallah her zaman söylediğim gibi, milli örf ve adetlerimizden taviz vermeden yıllarca mahrum bırakılan, yüzölçümü küçük ama, Türk siyasetine damga vuran Başbakanlar şehri Rize için  çalışmaya emek vermeye devam edeceğiz ..

 
Bizi izlemeye devam edin..
Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi