Osman KÖSEOĞLU
Köşe Yazarı
Osman KÖSEOĞLU
.
 

Türkiye’de, 40 yıldan Beri Ocakları Söndüren PKK Ancak Böyle Biter!

Türkiye’de köşklerde, villalarda siyasi aktörlerin evlerine Şehit ateşi düşmediği sürece, PKK olayı bitmez!.. Öncki gün Pençe kilit hareket bölgesinde, bir üst bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada,12 Askerimiz  Şehit olurken Ülkemiz yasa boğuldu.. Her şehit olayı sonrasında yeter artık diyoruz ama,ateş sadece düştüğü ocakları yakıyor! Bir çok siyasî figür bundan bile nemalanarak,olayı ranta çevirme peşinde! Türkiye Gazze soykırımında yapamadığını bu geceden itibaren yaparak, Emperyalist Terör örgütü ABD’ye ait başta İncirlik olmak üzere, Türkiye’deki 25 tane ABD,NATO terör üstlerini derhal kapatmalıdır.. Bu üstlerden yaklaşık 30 yıldan beri başta PKK olmak üzere, Suriye’deki YPG PYD’ye 10 binlerce kamyon silah dolusu erzak taşındı.. Bu üstlerden başta PKK’ olmak üzere bütün terör örgütlerine,(israil, Suriye,ırak) Lojistik destek sağlanıyor .. Merhum Erbakan hocamız Kıbrıs Savaşı’nda bu terör üstlerini kapatmıştı.. Türkiye’nin tam bağımsızlığı bu üsleri kapatmaktan geçiyor.. Yîlar önce Megri megri’leri unutmadık.. Teröristleri halay çekerek otobüslerle güllerle Suriye’ye bizler gönderdik. Hendek savaşlarında,250 polis asker şehit olurken, 465 polis asker korucu yaralanmîştı.. Ne oldu?  Aradan yıllar geçti ne değişti? Tekrar al başa dön! Türkiye’de köşklerde, villalarda siyasi aktörlerin evlerine Şehit ateşi düşmediği sürece, PKK olayı bitmez! Bugün Şehit gelen evlere baktığımızda,Vatanı savunanların kimlerin olduğunu ,15 Temmuz gecesi olduğu gibi şimdi daha iyi anlıyoruz.. Madalyonun arka yüzüne bakarsak, Doğu ve Güneydoğu’da annelerin babaların kucaklarından kandırılarak, beyinleri yıkanan, dağlara çıkıp terörist olan kişilerin ailelerine baktığımızda da aynı olayı görüyoruz.. PKK’ya destek veren siyasi uzantılı partilerinde bulunan yönetici aktörlerinin çocukları ,Avrupa’da Amerika’da özel üniversitelerde kolejlerde okurken,her nedense dağa  çıkan teröristlerin evleri de mezralarda köylerde olmaları tesadüf değil! Türkiye’deki bütün siyasi partiler kendi çıkarları söz konusu olduğunda gözleri hiç bir şey görmüyor! Bunu başta yerel seçimlerde gördüğümüz gibi, kısa bir süre önce yaşadığımız genel seçimlerde de bunu görmüş olduk.. Mecliste hangi partiler hangi partilere ittifak yaptığını, kimleri ziyaret edip onlardan destek beklediklerini de bu millet unutmadı! Asker polisimizi şehit eden Ocakları söndüren, teröristleri ödediğimiz vergilerle cezaevlerinde krallar gibi bakmak, bu Vatana en büyük ihanettir..
Ekleme Tarihi: 24 Aralık 2023 - Pazar

Türkiye’de, 40 yıldan Beri Ocakları Söndüren PKK Ancak Böyle Biter!

Türkiye’de köşklerde, villalarda siyasi aktörlerin evlerine Şehit ateşi düşmediği sürece, PKK olayı bitmez!..

Öncki gün Pençe kilit hareket bölgesinde, bir üst bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada,12 Askerimiz  Şehit olurken Ülkemiz yasa boğuldu..
Her şehit olayı sonrasında yeter artık diyoruz ama,ateş sadece düştüğü ocakları yakıyor!
Bir çok siyasî figür bundan bile nemalanarak,olayı ranta çevirme peşinde!
Türkiye Gazze soykırımında yapamadığını bu geceden itibaren yaparak, Emperyalist Terör örgütü ABD’ye ait başta İncirlik olmak üzere, Türkiye’deki 25 tane ABD,NATO terör üstlerini derhal kapatmalıdır..

Bu üstlerden yaklaşık 30 yıldan beri başta PKK olmak üzere, Suriye’deki YPG PYD’ye
10 binlerce kamyon silah dolusu erzak taşındı..
Bu üstlerden başta PKK’ olmak üzere bütün terör örgütlerine,(israil, Suriye,ırak) Lojistik destek sağlanıyor ..
Merhum Erbakan hocamız Kıbrıs Savaşı’nda bu terör üstlerini kapatmıştı..
Türkiye’nin tam bağımsızlığı bu üsleri kapatmaktan geçiyor..
Yîlar önce Megri megri’leri unutmadık..
Teröristleri halay çekerek otobüslerle güllerle Suriye’ye bizler gönderdik.
Hendek savaşlarında,250 polis asker şehit olurken, 465 polis asker korucu yaralanmîştı..

Ne oldu?  Aradan yıllar geçti ne değişti?
Tekrar al başa dön!
Türkiye’de köşklerde, villalarda siyasi aktörlerin evlerine Şehit ateşi düşmediği sürece, PKK olayı bitmez!
Bugün Şehit gelen evlere baktığımızda,Vatanı savunanların kimlerin olduğunu ,15 Temmuz gecesi olduğu gibi şimdi daha iyi anlıyoruz..
Madalyonun arka yüzüne bakarsak, Doğu ve Güneydoğu’da annelerin babaların kucaklarından kandırılarak, beyinleri yıkanan, dağlara çıkıp terörist olan kişilerin ailelerine baktığımızda da aynı olayı görüyoruz..
PKK’ya destek veren siyasi uzantılı partilerinde bulunan yönetici aktörlerinin çocukları ,Avrupa’da Amerika’da özel üniversitelerde kolejlerde okurken,her nedense dağa  çıkan teröristlerin evleri de mezralarda köylerde olmaları tesadüf değil!
Türkiye’deki bütün siyasi partiler kendi çıkarları söz konusu olduğunda gözleri hiç bir şey görmüyor!

Bunu başta yerel seçimlerde gördüğümüz gibi, kısa bir süre önce yaşadığımız genel seçimlerde de bunu görmüş olduk..
Mecliste hangi partiler hangi partilere ittifak yaptığını, kimleri ziyaret edip onlardan destek beklediklerini de bu millet unutmadı!
Asker polisimizi şehit eden Ocakları söndüren, teröristleri ödediğimiz vergilerle cezaevlerinde krallar gibi bakmak, bu Vatana en büyük ihanettir..

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve rizeninsesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
timbir - birlik haber ajansi