Reklamı Geç
HABER DETAY
Rize'de Bayramlaşma Töreni.
05 Haziran 2019 - Çarşamba 19:58
Törenler

GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA RİZE MEYDANINDA YAPILDI… 


Rize Ramazan Bayramı Geleneksel Bayramlaşma merasimi  Rize Valiliği ve Rize Belediye Başkanlığı ev sahipliğinde 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirildi. 


15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen bayramlaşma programına, Rize Valisi Kemal Çeber, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Rize Milletvekili Dr. Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Baro Başkanı Ümit Peçe, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan Dedebağı, ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim, Rize Eski Milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Abdulkadir Kart, Ahmet Kabil, Çaykur Rizespor Kulubü Başkanı Hasan Kartal,  STK Başkanları ile diğer yetkililer ve vatandaşlar katıldı. 


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Bayramların sosyolojik kümeleri ve grupları olmaz. Bayramlar birleştirici ve bütünleştiricidir." dedi. 


Vatandaşlarla bayramlaşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, çocuklara harçlık verdi. Yazıcı, daha sonra vatandaşlara Vali Çeber, Milletvekili O. Aşkın Bak,Belediye Başkanı Metin ile pilav ve kavurma ikram etti. 


Yazıcı, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, bayramların herkesin olduğunu söyledi. Yazıcı, "Bayramların sosyolojik kümeleri ve grupları olmaz. Bayramlar birleştirici ve bütünleştiricidir. Küskünlerin barışması, kırgınlıkların ve dargınlıkların ortadan kaldırılması için en önemli ortamları oluşturur. Bu bakımdan değerler ölçüsü itibariyle bayramlar hazine gibidir." ifadesini kullandı. 


15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen bayramlaşma programının ardından Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve il Protokolu sırasıyla Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve Rize Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve Çiftekavak girişinde bulunan Polis uygulama noktasını  ziyaret ederek görev başında olan personelle bayramlaştı. 

İlgili Fotoğraflar
Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni. Rize'de Bayramlaşma Töreni.
Adınız
Yorumunuz
XYZ - 05 Haziran 2019  
Sayın Milletvekillerimizin- Sayın Valimizin- Sayın Belediye Başkanımızın- Sayın İl Genel Meclis Başkanımızın- Askerlerimizin- Polislerimizin- Diğer Kamu Görevliletimizin ve tüm vatandaşlarımızın Bayramı Kutlu- Mutlu- Huzurlu olsun. Nice Bayramlara İnşallah

rizeli - 06 Haziran 2019  
imdat sütlüoğlu hangi xi sıfatla protokolde duruyor-o gitsin x çaykur bayileriyle bayramlaşsın

alı - 06 Haziran 2019  
beyler aklınızı başınıza toplayın burda bır meşaz verılıyor doğru durust bır esnaf yok burda artık XXX

Deli - 06 Haziran 2019  
10 defa pensilvanyaya gidenin protokolde ne işi var. 250 şehidin kemikleri sızlıyor...