Reklamı Geç
HABER DETAY
RİZE'DE KALP KRİZİ GEÇİREN ÖĞRETMEN HAYATINI KAYBETTİ.
08 Aralık 2020 - Salı 12:23
Vefat

RİZE EĞİTİM CAMİASI YASAT
 

17 yıldır Rize'nin Çayeli ilçesinde  görev yapan  Yamantürk Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Celil Demir dün gece  geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.


1981 doğumlu DEMİR'in eşi Yeliz DEMİR'de aynı okulde Müzik öğretmeni olarak görev yapıyordu.


Evli ve 2 kız çocuk babası merhumun  Cenazesi bugün saat 10.00'da Çayeli Sahil Camiinden  Tarbzon'a uğurlanacak ve saat 12.00'de Trabzon Uğurlu'da toprağa verilecektir.
 

DEMİR'in ölüm haberi Çayeli ve Rize eğitim camiasını yasa boğarken okulunda çok sevilen bir öğretmen olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN;  "Acımız büyük çok üzgünüm. çok sevilen ve başarılı bir meslekdaşımızı kaybettik, Allah'tan rahmet diliyorum ailesinin ve hepimizin başı sağolsun" diye konuştu.

Adınız
Yorumunuz
Yaşar ENGİN - 08 Aralık 2020  
Çok üzgünüm.Genç meslektaşıma Allah rahmet etsin.Ailesinin başı sağolsun.

Adil gûnaydin - 08 Aralık 2020  
Allah rahmet eylesin ilçemizin sevilen öğretmenlerinden biriydi çocuklarımın da öğretmeniydi.Biz senden memnunduk mevlamda memnun olur inşaallah ruhun şad mekanin cennet olsun milli eğitim camiasında başı sağ olsun.

Yunus Büyük - 08 Aralık 2020  
Allah rahmet eylesin

Beyza nur adalı - 08 Aralık 2020  
Melek gibi biriydin be hocam abim dostum yakışmadı sana bu gidiş

Rize5353 - 08 Aralık 2020  
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun amin canım

adil başaran - 08 Aralık 2020  
sevilen hocamızı genç yaşta kaybettik.ailesine ve milli eğitim camiasınabaşsağlığı be sabırlar dilerm.mekanin cennet olsun.runun şad olsun

YUSUF SIRTLI - 09 Aralık 2020  
SİZ ÖYLE BİR ÜMMETSİNİZ KİME İYİ ŞAHADETTE BULUNURSANIZ ONA CENNET MUHAKKAKTIR hitabında muhatap olan KARDEŞİM samimî içtem sevecen hocam RUHUN ŞAD MEKANIN CENNET OLSUN

Mülayim - 09 Aralık 2020  
Kaybedilen öğretmen olunca kimse umursamazdı. Camiamızın acısının bu denli paylaşılması çok güzel.merhuma rahmet dilerim.

Samet Ateş - 09 Aralık 2020  
Rabbim senin gibi yaşarken ve öldükten sonra güzel anılmayı herkese nasip etsin inşallah.İçimizi yakıp gittin.Mekanın cennet olsun inşallah kardeşim

Menduh Şefket - 10 Aralık 2020  
Dualarla anılmak ne güzel; makam ve güçle hak yiyip ah alan müdür namzetlerine ders olsun.