Reklamı Geç
HABER DETAY
RİZE BİR DEĞERİNİ DAHA KAYBETTİ. COVİD-19'A YENİK DÜŞTÜ
20 Aralık 2020 - Pazar 16:43
Vefat

Rize eski Belediye başkanı Bülent Koç yakalandığı COVID-19 nedeniyle vefat etti
 

1984 Yılında yapılan  mahalli seçimlerde, ANAP'tan Rize Belediye Başkanlığına seçilen, 1984-1989 yılları arasında Rize Belediye Başkanlığı görevinde bulunan  ve görev süresi içeriisnde , Rize'nin alt yapı sorunlarının çözümünde büyük emekleri olan KOÇ yakalandığı COVİD-19a yenik düşerek hayatını kaybetti.


Son günler önce Mesut Yılmaz  ardından Tuncay MATARACI ve bugün de Bülent KOÇ'un vefat haberi ile sarsılan Rizeliler Rize'nin bu değerlerinin bir bir aramızdan ayrılışının hüznünü yaşıyor.


Merhumun Başkan Koç, 20.12.2020 Pazar günü  saat: 14.00'te İstanbul Sarıyer Ayazağa Köyü Mezarlığındaki aile kabristanlığında toprağa verilecek.


RizeninSesi ailesi olarak bizlerde Merhum Bülent KOÇ Başkanımıza Allah'tan rahmet Ailesi ve tüm Rizelil hemşehrilerimize başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Adınız
Yorumunuz
EROL ŞADOĞLU - 21 Aralık 2020  
HERGÜN GÜZEL BİR İNSANIMIZI KAYBEDİYORUZ. MEKANI CENNET OLSUN...

ALİ YAŞAR BAYRAMOĞLU - 26 Aralık 2020  
BÜLENT KOÇ BEY RİZE SEVDALISI-AYDIN;EĞİTİMİ VE ÖĞRETMENLERİ SEVEN DEĞERLİ DOST BİR İNSAN İDİ.RİZE ŞEHİR MERKEZİNDEKİ ÖĞRETMEN EVİNİ EĞİTİM CAMİASINA VERDİ.ALLAH RAHMET EYLESİN. MEKANİ CENNNET OLSUN AİLE EFRADINA DA SABIRLAR VERDİN