Reklamı Geç
HABER DETAY
RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER.
29 Mayıs 2021 - Cumartesi 15:34
Eğitim

Türkiye Finalleri Öncesi Moral Ziyareti


Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin EMEN TÜBİTAK Türkiye Finallerine katılacak ekibi ziyaret ederek başarılar diledi.


Çayeli Fen Lisesi Çayeli Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerininden oluşan ve Kimya Öğretmeni İsmail Hakkı DENİZ rehberliğinde proje hazırlayan ekip Türkiye finallerine katılma başarısı gösterdi. Ankara’da gelecek hafta yapılacak olan yarışma finalleri pandemiden dolayı çevrimiçi olarak düzenlenecek.


İl Milli Eğitim Müdürü Engin EMEN beraberinde Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN ve İl Şube Müdürü Selman YILDIRTAN ile birlikte Çayeli Fen Lisesini ziyaret ederek başarıları ile ilimizin gururu olan ekibi ziyaret etti. Proje ile ilgili rehber öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı.


Proje danışmanı kimya öğretmeni İsmail Hakkı Deniz:” YouTube kanalında Covid 19 aşısı anahtar kelimesi ile ulaşılan videoların içerik analizi başlıklı çalışmanın iki okul öğrencileri tarafından yürütüldüğüne dikkat çekerek öğrencilere destek olan idarecilere teşekkür ederim.” dedi

İlgili Fotoğraflar
RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER. RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER. RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER. RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER. RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER. RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER. RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER. RİZE'Yİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER.
Adınız
Yorumunuz
Edremitli - 29 Mayıs 2021  
Rizeden onlarca okul finale kaldı..

Mumin sarı - 29 Mayıs 2021  
Türkiye de ücretli öğretmenlern derse girdiği gelen öğretmen müdür ve öğrencinin kaçtığı okul malesef..

Havva Kar - 01 Haziran 2021  
Bu başarı alkışlanır. Kıskananlar çatlasın. Başaramayanlar ancak çamur Atar.

Mustafa Yılmaz - 01 Haziran 2021  
Çayeli Fen Lisesinde idareci değişikliği meyvelerini vermeye başladı. Bir veli olarak yeni ekipden son derece memnunum. Eskiler klavye kabadayılıgi yapmaya devam etsinler.

mümin sarı - 02 Haziran 2021  
ben bir veli olarak samimi duygularımı yazdım- - bu derece sert tepki eğitimcilerin dili olmamalı- ya da bu tür insanlar yönetici olmamalı..yöneticiler laf yetiştirmek yerine işlerine odaklanmalı ki bende onca emekle girdiğim fen lisesinden 3. ayın sonunda oğlumu almak zorunda kalmayayım- başarılar dilerim

EĞİTİMCİ - 02 Haziran 2021  
Çayeli Fen Lisesiʹnin geleceği parlak. Bu gerçeği herkes çok yakında kabul edecektir.

Ceberrut Onbaşı - 03 Haziran 2021  
Yöneticiye :Ağan gitti sende giideceksin.. Öğretmenlere tebrikler..