Reklamı Geç
HABER DETAY
SESSİZLİĞİNİ BOZDU. RİZESPOR EMRE POLEMİĞİNDE SON NOKTA
26 Eylül 2021 - Pazar 15:03
Spor

Emre Belözoğlu sessizliğini bozdu
 

Bülent Uygun'un ayrılığı sonrasında ismi Çaykur Rizespor ile anılan Emre Belözoğlu, kulüp başkanı Tahir Kıran'ın "Tesislerin kapısından içeri sokmam" ifadeleri sonrasında Karadeniz ekibinden teklif aldığını açıkladı.


Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra ismi A Milli Takım antrenörlüğü için geçen ancak Şenol Güneş’in ayrılığı sonrasında gerçekleşmeyen Emre Belözoğlu, uzun süren sessizliğini bozdu.


“GAYET DOSTANE GEÇEN GÖRÜŞME…


”Ligin son sırasında yer alan Çaykur Rizespor’un Bülent Uygun’u göndermesinin ardından Emre Belözoğlu ismi gündeme gelmişti. Ancak kulüp başkanı Tahir Kıran da Belözoğlu için “Tesislerin kapısından içeri sokmam, kim ne yazıyor ise yazsın, benim düşüncemde ve benim kulübümde Emre Belözoğlu’nun yeri yok, Başakşehir maçını unutmadım, bir gazeteciye saldıran şahsı kulübüme sokmam” ifadelerini kullanmıştı.


Konuyla ilgili açıklama yapan Belözoğlu, Tgrt’ye yaptığı açıklama şu ifadeleri kullandı;


“Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran’ın gündemdeki açıklamaları 10-15 gün öncesine ait. Bülent Uygun görevden ayrıldıktan sonra Hamza Hamzaoğlu göreve gelmeden 2 gün önce Tahir Bey görüşme talep etti. Gerçekleşen görüşmede Çaykur Rizespor’un teknik direktörü olmam konusunda teklifte bulunuldu. Ben de kendilerine teşekkür ederek tekliflerini kabul etmeyeceğimi söyledim. Gayet dostane geçen görüşmenin ardından, eski bir röportajın yeniden gündeme getirilmesini doğru bulmuyorum.”

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.